store iconМагазини
icon-pin-region

Шановний абоненте!

Інформуємо про умови надання інтернету в тарифі:

  1. Згідно з умовами тарифу, інтернет-трафік на території України працює без обмежень швидкості в обсязі 100 ГБ.
  2. Якщо протягом місяця ви використали 100 ГБ, інтернет далі не тарифікується та працює зі швидкістю до 0,8 Мбіт/с.

Але ж я плачу за безлімітний інтернет.

Київстар не обмежує користування інтернетом, згідно з умовами тарифу, ви отримуєте безлім. Обмеження швидкості може діяти лише якщо протягом періоду дії пакета послуг ви використали більше ніж 100 ГБ мобільного інтернету. Проте ви й надалі не сплачуєте окремо за мегабайти, трафік лишається безлімітним.

Найчастіше запитують

Підрахунок мегабайтів проводиться з моменту планового нарахування обсягу послуг у тарифі, тобто з 1 числа по останній день календарного місяця. При підрахунку використаних гігабайтів також враховується трафік таких сервісів та додатків як YouTube, Instagram, Facebook та ін.

Зниження швидкості буде діяти до кінця поточного місяця.

Щоб зняти обмеження швидкості зараз, ви можете:

  1. Замовити послугу Турбо та додатково отримати 100 ГБ за 100 грн. Таким чином ви продовжите користуватися мобільним інтернетом без обмежень швидкості до кінця місяця в межах 100ГБ за умовами послуги. Замовляйте за кодом *298*30# або через Мій Київстар.
  2. Замовити послугу Турбо-день та додатково отримати 1000 МБ за 10 грн. Ви продовжите користуватися мобільним інтернетом без обмежень швидкості до кінця доби чи поки ви не використаєте 1000 МБ. Замовити можна за запитом *298*1# або через Мій Київстар.

У роумінгу послуга не працює.

Зверніть увагу. Замовлення доступне для координаторів та абонентів із сервісом Самостійне управління послугами. Щоб надалі користуватися інтернетом без обмеження швидкості, ви можете змінити тариф на той, де обмеження не встановлені. Переглянути актуальні тарифи.