Мобільний інтернет

250 МБ

Коли використаєте всі мегабайти тарифу

  • Мобільний інтернет  —  5 грн/пакет 10 МБ

SMS по Україні

50 шт

Коли використаєте всі SMS тарифу

  • SMS по Україні  —  3 грн/пакет 10 шт
  • SMS за кордон  —  10 грн/пакет 10 шт
  • MMS у мережі Київстар  —  1 грн/шт

Передавання даних через голосовий канал в мережі Київстар (СSD)

50 хв

Коли використаєте всі хвилини тарифу

  • Передавання даних через голосовий канал в мережі Київстар (СSD)  —  1 грн/хв

Додаткові пакети з мегабайтами, хвилинами та повідомленнями нараховуються, тільки якщо ви користувалися цими послугами. Пакети діють протягом доби (з 00:00 до 23:59)

Підписки та послуги

Найчастіше запитують

Якщо ви використали всі мегабайти з вашого тарифного плану і продовжуєте користуватися інтернетом, вам буде надано 20 додаткових пакетів по 10 МБ. Вартість одного пакета – 5 грн. Термін дії пакетних мегабайтів – до кінця місяця, в якому вони були нараховані.

Невикористані мегабайти анулюються. Після використання 20 пакетів, до кінця місяця вартість за користування мобільним інтернетом складе 0,50 грн/МБ.

Перевірити кількість використаних мегабайт з додаткових пакетів – *252#.

Пакетні мегабайти можна використовувати на мобільний інтернет за технологіями 3G/EDGE/GPRS та 4G. Доступ до мережі 4G надається, якщо є 4G-покриття.

Скористатися пакетами SMS можна відповідно до умов вашого тарифного плану. Пакети надаються автоматично, як тільки відправлено перше повідомлення.

SMS по Україні (щоденно 100 пакетів по 10 SMS кожен)3,00 грн/пакет
SMS по Україні понад пакетний обсяг1,00 грн/SMS
SMS на іноземні номери (щоденно 1 пакет по 10 SMS)10 грн/пакет
SMS на іноземні номери понад пакетний обсяг3 грн/SMS
МMS-повідомлення1,00 грн/МMS

Зверніть увагу. Обмін МMS-повідомленнями доступний тільки в мережі Київстар.

Якщо ви використали всі повідомлення з 1-го пакета й продовжуєте користуватись SMS, ви автоматично отримуєте наступний пакет, а плата знімається повторно. Після використання максимальної кількості пакетів на добу плата знімається за кожне SMS. Перевірити кількість використаних повідомлень з пакета – *251#.

Пакети діють протягом доби (з 00:00 до 23:59:59).

  • Тарифікація дзвінків посекундна починаючи з першої секунди дзвінка.
  • У перший місяць обслуговування на тарифному плані знімається плата за пакет «Перший місяць обслуговування», (знімається в день підключення).
  • Надалі щомісячна плата за тарифний план нараховується щодня рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці.
  • Термін дії пакетних хвилин, SMS та мегабайтів – до останнього дня календарного місяця (до 23:59).
  • Обмін МMS-повідомленнями доступний тільки в мережі Київстар.

Тариф діє по всій Україні. Дія тарифного плану може бути обмежена на тимчасово окупованих територіях та територіях бойових дій.

Орієнтовна вартість – середня вартість послуг за тарифним планом/пакетом послуг за 1 день, що обчислюється шляхом ділення встановленого розміру плати за тарифний план/пакет послуг за відповідний період на тривалість цього періоду у днях. Якщо період плати за такі послуги становить один місяць, орієнтовна вартість розраховується шляхом ділення розміру плати за тарифний план/пакет послуг на 30 днів. Результат від ділення округлюється до копійок. Орієнтовна вартість призначена для спрощення порівняння споживачами умов різних тарифних планів/пакетів послуг.