store iconМагазини
icon-pin-region
Послуги

Інтернет-пакети Бізнес Інтернет 3000 і Бізнес Інтернет 6000

Для корпоративних і бізнес-абонентів, які підключили тарифні плани Бізнес UA. Ідея, Бізнес UA. Мета, Бізнес UA. Початок, Бізнес UA. База, ВАШ Старт, ВАШ Вибір, Smart, Простий та LOVE UA, ВАШ Простий . Бізнес надається можливість підключити інтернет-пакети «Бізнес Інтернет 3000» і «Бізнес Інтернет 6000» та користуватися мобільним інтернетом без обмеження швидкості.

Інформація про пакет Інтернет-пакети
Бізнес Інтернет 3000 Бізнес Інтернет 6000
Обсяг нетарифікованих мегабайтів 3000 МБ 6000 МБ
Вартість, грн (з ПДВ та ПФ) 30 грн/міс50 грн/міс
Підключення пакета *225*1# *225*2#
Відключення пакета *225*0# *225*0#
Вартість 1 МБ даних понад обсяг пакету згідно умов вашого тарифного плану

Підключення

Підключення пакета доступне координаторам та абонентам з правом управління послугами. Управляти пакетами можна також в системі самообслуговування «Мій Київстар».

Заявку можна подати в будь-який день місяця (в останній день місяця заявку необхідно подати до 20:00). Термін виконання заявки протягом доби. Перевірка залишку МБ: *225#.

Тарифікація

Перша абонентна плата за пакет знімається з рахунку абонента на протязі доби після виконання заявки на підключення. У наступні місяці абонентна плата знімається 1-го числа місяця.

Після використання пакетних даних діють умови тарифного пакета абонента.

Перший раз пакетні дані нараховуються відразу після виконання заявки на підключення. Наступний обсяг даних нараховується 1-го числа кожного місяця. Списання прийнятої та переданої інформації всередині пакету відбувається частинами по 10 КБ (без заокруглення).

Термін дії інтернет-пакета — до кінця календарного місяця, в якому він був нарахований. Невикористаний обсяг пакетного трафіку анулюється в останній день поточного календарного місяця (о 23:59). При відключенні пакета нараховані дані діють до кінця календарного місяця.

Послуга надається тільки на території України.

Живий чат