store iconМагазини

Скасовуємо наступну плату за тариф* для бізнес-клієнтів

Скасовуємо наступну плату за тариф для бізнес-клієнтів
Ми ще продовжуємо відновлюватися, проте вже підготували для вас компенсацію. Скасовуємо плату за тариф для бізнес-клієнтів мобільного та фіксованого зв’язку в січні. А також пропонуємо спеціальні умови на інші послуги.
Що з мережею і послугами зараз

Що з мережею і послугами зараз

Станом на 10 січня ми відновили всі основні клієнтські сервіси.

У повному обсязі доступні базові послуги: зв’язок, мобільний інтернет, SMS, послуги роумінгу. Працюють всі послуги фіксованого зв’язку: телефонія та лінія 0-800, функції Віртуальної мобільної АТС, послуги на базі LTE та фіксований інтернет. Також клієнти можуть користуватися всіма хмарними сервісами Microsoft.

Працює оновлена вебплатформа управління послугами Мій Київстар. Відновлена робота платформи ADWISOR. Крім того, відновлено послуги M2M на публічних і більшості приватних APN. Працюють сервіси розсилок SMS та Viber-повідомлень на власну базу клієнтів через API. Також доступні деякі аналітичні сервіси та розсилки Big Data.

Компенсація для бізнес-клієнтів

NO_DATA

Послуги мобільного зв'язку

У період з 1.01 по 31.01.2024 року пакет послуг за умовами тарифного плану для всіх корпоративних абонентів буде надано за спеціальною ціною 1 грн. Це стосуватиметься абонентів мобільного зв’язку, в тому числі користувачів М2М, а також клієнтів, які підключають нові номери або мігрують з передплати.

До 4.02.2024 будуть повернені кошти за користування додатковими послугами в січні. Винятки — CPA (контент-послуги), ексклюзивні номери, а також послуги роумінгу понад плату за тариф.

NO_DATA

Для абонентів за кордоном

Абонентам, які використовують послугу Роумінг як вдома*, з 18.12.2023 в рамках тарифного плану додатково нараховуються 10 ГБ мобільного інтернету. Вони діють протягом 30 днів у 27 країнах Європи.

Також пакет послуг за умовами тарифного плану в період з 01.01 по 31.01.2024 року буде надано за спеціальною ціною 1 грн.

*пропозиція не діє для М2М (IoT) тарифів.

NO_DATA

Послуги фіксованого зв'язку

У період з 01.01 по 31.01.2024 для бізнес-клієнтів послуги фіксованого інтернету, передачі даних, телефонії (IP-телефонія, хмарна АТС, 0-800) та інші буде надано за спеціальною ціною 1 грн.

NO_DATA

Для тих, хто користується Відстрочкою платежу

Для клієнтів, які користуються Відстрочкою платежу для сервісів мобільного чи фіксованого зв’язку, відтерміновуємо оплату несплачених рахунків на 1 місяць. Послуги зв’язку працюватимуть.

NO_DATA

Також Київстар пропонує спеціальні умови на інші послуги. Детальніше про це можна дізнатися у свого персонального менеджера

*Під словосполученням «скасовуємо наступну плату за тариф» слід розуміти можливість для корпоративних абонентів отримати один пакет послуг за умовами їхнього тарифного плану за спеціальною ціною 1 грн (із урахуванням всіх податків).

Найчастіше запитують