Number Re-registration

Послуга «Перереєстрація номера» дозволяє переоформити існуючий абонентський номер на нового абонента.

Перереєстрація номера надається виключно за згодою існуючого абонента і нового абонента при зверненні до найближчого магазину Київстар із документами (див. таблицю нижче).

Обов'язковою умовою даної послуги є підписання новим абонентом угоди «Про надання телекомунікаційних послуг для мобільного зв'язку».

Заявку можна подати у період з 4-го числа до передостаннього дня поточного місяця. Вона буде виконана в той же день до 20:00.

Невикористані кошти не переносяться на новий особовий рахунок після перереєстрації. Їх можна перенести на інший особовий рахунок, перерахувати на банківську карту або можна забрати залишок готівкою.

Тарифікація

Вартість перереєстрації з фізичної особи на фізичну особу, з фізичної особи на юридичну особу - без нарахування додаткової плати незалежно від кількості номерів і особових рахунків.

 

  • Для перереєстрації з фізичної особи на фізичну особу
  • Для перереєстрації з фізичної особи на юридичну особу
Детальніше про перереєстрацію юридичних осіб див. тут

 

Для отримання детальних умов надання послуги «Перереєстрація» зверніться, будь ласка, до вашого персонального менеджера або в інформаційно-довідкову службу за номером 466 (з будь-якого номера мережі Київстар) або 0 800 300 466 (з міських і мобільних номерів по Україні).