Шановний абоненте,

Ми помітили, що використання голосових послуг (вхідних/вихідних дзвінків) у роумінгу за вашим номером значно вище, ніж у середньому використовують наші клієнти.

img-roaming

Річ у тому, що послуга Роумінг як вдома можлива завдяки підтримці наших партнерів — іноземних операторів, — які надають нам пільгові тарифи. Надмірне використання дзвінків може вплинути на економічну складову Роумінгу як вдома, а отже й на умови для наших абонентів і навіть самого факту продовження дії цієї послуги.

Щоб зменшити користування дзвінками, ми радимо:

message icon

Користуватися у месенджерах аудіодзвінками

За можливості зменште використання дзвінків, натомість частіше спілкуйтеся через аудіодзвінки у месенджерах Viber, Telegram або WhatsApp — мегабайти за це не списуватимуться.

heart icon

Змінити поточний тариф

Можете завжди перейти на інший тариф, де є більше обсягів за умовами Роумінгу як вдома. До нових тарифів

mk app image

Безлімітний інтернет для дзвінків у месенджерах

Частіше віддавайте перевагу спілкуванню у Telegram, Facebook Messenger, Viber, WhatsApp — за аудіодзвінки та текстові повідомлення не знімаються мегабайти.

Крім месенджерів, при сплаченому пакеті послуг за тарифом, ви також можете користуватися сервісом Helsi без плати за трафік. Тож за потреби ви зможете швидко та зручно проконсультуватися онлайн у потрібного лікаря прямо у додатку.

promo migration image

Завжди можете вибрати інший тариф, де більше хвилин — тепер це зручно робити на сайті

А ще перевірте, можливо, для вас є персональні знижки!

Умови діють у: Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Чехії, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії та Великій Британії.

Сподіваємося на ваше розуміння та дякуємо, що залишаєтеся з Київстар!