Шановний абоненте

Інформуємо про умови надання інтернету в тарифі:

  1. Згідно з умовами тарифу, інтернет-трафік працює без обмежень швидкості в межах 40 ГБ

  2. Якщо протягом місяця ви використали 40 ГБ – інтернет далі надається зі швидкістю до 0,8 Мбіт/с

Але ж я плачу за безлімітний інтернет.

Київстар не обмежує користування інтернетом, згідно з умовами тарифу, ви отримуєте безлім. Обмеження швидкості може діяти лише за умови, якщо протягом періоду дії пакета послуг ви використали більше 40 ГБ мобільного інтернету. Проте ви й надалі не сплачуєте окремо за мегабайти, трафік лишається безлімітним.

За який період ведеться підрахунок ГБ?

Підрахунок ГБ проводиться з моменту планового нарахування обсягу послуг в тарифі, тобто з 1 числа по останній день календарного місяця. При підрахунку кількості використаних мегабайтів також враховується трафік додаткових сервісів та застосунків, наприклад YouTube, Instagram, Facebook та інші.

Як довго буде діяти обмеження?

Зниження швидкості буде діяти до 1 числа наступного місяця.

Як можна відновити швидкість?

Щоб зняти обмеження швидкості зараз, ви можете:

  1. Замовити послугу "Турбо" та додатково отримати 40 ГБ за 100 грн. Таким чином ви продовжите користуватися мобільним інтернетом без обмежень швидкості до кінця місяця в межах 40 ГБ за умовами послуги. Для замовлення наберіть *298*30# або скористайтесь Мій Київстар
  2. Замовити послугу "Турбо-день" та додатково отримати 1000 МБ за 10 грн. Таким чином ви продовжите користуватися мобільним інтернетом без обмежень швидкості до кінця доби чи поки ви не використаєте 1000 МБ. Для замовлення наберіть *298*1# або скористайтесь Мій Київстар

Для подальшого користування інтернетом без обмеження швидкості, ви можете змінити тариф на той, де обмеження не встановлені. Переглянути актуальні тарифи за посиланням.