Шановний абоненте,

Ми помітили, що використання голосових послуг (вхідних/вихідних дзвінків) у роумінгу за вашим номером значно вище, ніж у середньому використовують наші клієнти.

NO_DATA

Річ у тому, що послуга Роумінг як вдома можлива завдяки підтримці наших партнерів — іноземних операторів, — які надають нам пільгові тарифи. Надмірне використання дзвінків може вплинути на економічну складову Роумінгу як вдома, а отже й на умови для наших абонентів і навіть самого факту продовження дії цієї послуги.

Щоб зменшити користування дзвінками, ми радимо:

NO_DATA

Користуватися у месенджерах аудіодзвінками

За можливості зменште використання дзвінків, натомість частіше спілкуйтеся через аудіодзвінки у месенджерах Viber, Telegram або WhatsApp — мегабайти за це не списуватимуться.

NO_DATA

Змінити поточний тариф

Можете перейти на новий тариф LOVE UA Без меж — у ньому передбачено більше послуг.

NO_DATA

Безлімітний інтернет для дзвінків у месенджерах

Частіше віддавайте перевагу спілкуванню у Telegram, Facebook Messenger, Viber, WhatsApp — за аудіодзвінки та текстові повідомлення не знімаються мегабайти.

Крім месенджерів, при сплаченому пакеті послуг за тарифом, ви також можете користуватися сервісом Helsi без плати за трафік. Тож за потреби ви зможете швидко та зручно проконсультуватися онлайн у потрібного лікаря прямо у додатку.

Ви завжди можете перейти на новий тариф

NO_DATA

LOVE UA Без меж за 275 грн/4 тижні

Обсяг послуг, що діятиме у роумінгу:

  • 4000 МБ інтернету. Якщо закінчиться, можна замовити додаткові пакети на 1 ГБ, 2 ГБ, 5 ГБ і 10 ГБ
  • Безлім на Київстар
  • 275 хв на інші українські номери та на номери країни перебування
  • Безлім на всі вхідні дзвінки
  • Безлім у деяких месенджерах та деяких додатках

Підключити тариф можна у Мій Київстар або через запит *929*210#

Умови діють у: Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Чехії, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії та Великій Британії.

Сподіваємося на ваше розуміння та дякуємо, що залишаєтеся з Київстар!