Обмеження швидкості інтернету у тарифі

Відповідно до умов тарифу, інтернет-трафік працює без обмежень швидкості в межах 100 ГБ. Після того, як ви використаєте 100 ГБ впродовж місяця, інтернет надаватиметься зі швидкістю до 0,8 Мбіт/с

Я плачу за безлімітний інтернет

Ми не обмежуємо користування інтернетом — ви отримуєте безлім. Швидкість обмежується, тільки якщо протягом періоду дії пакета послуг ви використали понад 100 ГБ мобільного інтернету. Проте ви й надалі не сплачуєте окремо за мегабайти, трафік лишається безлімітним.

За який період рахуються гігабайти

Гігабайти рахуються з моменту, коли нараховується плановий обсяг послуг в тарифі, тобто від першого до останнього дня календарного місяця. При підрахунку кількості використаних мегабайтів також враховується трафік додаткових сервісів та застосунків, наприклад YouTube, Instagram, Facebook та інші.

Як довго буде діяти обмеження

Зниження швидкості діятиме до 1 числа наступного місяця.

Як можна відновити швидкість

Щоб зняти обмеження швидкості зараз, ви можете:

  1. Замовити послугу Турбо та додатково отримати 100 ГБ за 100 грн. Ви продовжите користуватися мобільним інтернетом без обмежень швидкості до кінця місяця в межах додаткових 100 ГБ. Замовити можна за запитом *298*30# або через Мій Київстар. У роумінгу послуга не працює.
  2. Замовити послугу Турбо-день та додатково отримати 1000 МБ за 10 грн. Ви продовжите користуватися мобільним інтернетом без обмежень швидкості до кінця доби чи поки ви не використаєте 1000 МБ. Замовити можна за запитом *298*1# або через Мій Київстар. У роумінгу послуга не працює.

Щоб користуватися інтернетом без обмеження швидкості, ви можете змінити тариф на той, де обмеження не встановлені.

Переглянути актуальні тарифи