Завдяки впровадженню 4G жителі сіл почали використовувати удвічі більше мобільного інтернету

01.04.2021

Завдяки активному розширенню 4G на частотах 900 МГц, жителі маленьких та віддалених сіл отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету Київстар та за останній рік почали використовувати майже у 2 рази більше дата-трафіку*.

У середньому абоненти Київстар у селах, де з’явився 4G на частотах 900 МГц, у лютому цього року використовували понад 6400 Мб трафіку - це на 95% більше, порівняно з лютим 2020 року. За цим показником вони наблизилися до жителів міст, які використовують у середньому понад 6900 Мб, що свідчить про поступове подолання цифрового розриву між містами та селами.

Щоб це стало можливими, Київстар встановив найбільшу кількість базових станцій з 4G – майже 15 тисяч – та інвестує у модернізацію своєї мережі найбільше коштів серед всіх українських телеком операторів. Також компанія виступила донором частот, щоб й інші мобільні оператори могли розширювати свою мережу у сільській місцевості.

Але окрім цього, Київстар розвиває цілу екосистему онлайн-сервісів, щоб доступ до важливих послуг можна було отримати незалежно від місця проживання. Це, наприклад, консультації з лікарями онлайн або отримання професійної правової допомоги без фізичного відвідування спеціалістів, лише з використанням смартфону та мобільного інтернету. Оператор допомагає й старшому поколінню освоїти всі переваги сучасних технологій у серії безкоштовних відеоуроків на платформі «Смартфон для батьків».

Розширення 4G-покриття допомагає зробити віддалену роботу більш комфортною, навіть якщо ви живете за містом. Для цього Київстар пропонує продукти для «віддаленого офісу»: Microsoft Office 365, Віртуальну мобільну АТС, сервіс електронного документообігу Star.Docs та багато інших.

*Під час дослідження Київстар порівнював використання мобільного інтернету абонентами в населених пунктах, де протягом 2020 року був запущений 4G на частотах 900 МГц. Порівнювалися дані за лютий 2020 року та лютий 2021 року.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87,4% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші.

Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для власних цифрових продуктів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.