Додаткова пропозиція у тарифних планах Все разом

01.04.2022

Київстар турбується про те, щоб кожен абонент навіть у цей нелегкий час міг хоча б на мить відчути безпеку домашнього затишку та поринути в атмосферу справжнього кінотеатру, де б не перебував.

З 1 квітня 2022 року ми запускаємо новий пакет З ТБ краще. Усім абонентам, які не користувалися послугою Київстар ТБ та подають заявку на перехід зі свого тарифу на нові тарифні плани Все разом із послугою телебачення (Все разом Оптимум + ТБ чи Все разом Максимум + ТБ) підключиться безкоштовний ознайомчий доступ до Преміум HD контенту на Київстар ТБ до кінця поточного місяця. Користувачі отримають доступ до 300+ телеканалів, відеобібліотеки з 20000 фільмів та серіалів та чотирьох підписок, які дозволять дивитися контент у додатку Київстар ТБ одразу на кількох пристроях.

Також нещодавно Київстар надав можливість усім громадянам безоплатно переглядати новинні канали на Київстар ТБ та відкрив доступ до дитячого та освітнього контенту: мультфільмів, понад 400 аудіоказок українською мовою, навчальних матеріалів від Всеукраїнської Школи Онлайн, IT-курсів, уроків англійської та польської мов, дизайну, 3D анімації, створення ігор та підприємництва.

Щоб скористатися наведеними вище безоплатними пропозиціями достатньо завантажити додаток Київстар ТБ та зареєструватися у ньому.