Абоненти Київстар можуть отримати знижку 20% на усі лабораторні дослідження в ДІЛА

01.08.2022

Київстар об’єднується з багатьма партнерами, аби підтримати своїх користувачів, особливо під час війни. Відтепер, разом із партнером — медичною лабораторією ДІЛА абоненти національного мобільного оператора мають можливість отримати 20% знижки на усі лабораторні дослідження, придбані на сайті партнера.

Завдяки акції абоненти Київстар можуть заощадити кошти та попіклуватись про своє здоров’я. Для цього достатньо користуватися мобільним додатком Мій Київстар або завантажити його на свій смартфон та авторизуватися.

На головному екрані додатка абоненти можуть отримати промокод, скористатись яким можливо пред'явивши його при оформленні замовлення у відділенні медичної лабораторії.

Акція буде доступна з 01 серпня 2022 року впродовж всього місяця, проте скористатися промокодом можна до 15 вересня включно.

Звертаємо увагу, що знижка не сумується з іншими акціями партнера та кожен абонент має можливість скористатись акцією лише один раз.

Нагадаємо, що Мій Київстар — це персональний помічник для керування власним номером, аналізом витрат та обсягом послуг за номером, та багато іншого. Завантаживши додаток можна не тільки поповнювати рахунок без комісії, а й отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар.

Дізнатися більше та завантажити Мій Київстар