Захист даних: Київстар розширює перелік сервісів з кібербезахисту для бізнесу та державних установ

07.04.2022

До екосистеми сервісів для боротьби із кіберзагрозами від Київстар Бізнес увійшло програмне рішення «Захист даних» однієї з провідних американських компаній-розробників Cоmmvault. Воно дозволяє організувати захист важливої корпоративної інформації компанії, її резервне копіювання та відновлення.

Commvault є новатором в галузі управління даними. Розробки компанії орієнтовані на передбачення загроз та підтримку значних сучасних робочих навантажень в локальних, хмарних та віртуальних середовищах. Такі рішення особливо актуальні в умовах підвищеної кількості кібератак на бізнес і державні установи в умовах воєнного часу.

Три основні сценарії застосування «Захисту даних» від Commvault*:

Безпека даних. Багаторівневий підхід до захисту даних (попереджувальний моніторинг і оповіщення, швидке відновлення інформації в разі успішної атаки програми-вимагача):

 • З’ясування загрози, оцінка та зниження ризику

 • Блокування та захист даних від змін

 • Моніторинг — пошук аномальних загроз

 • Швидка відповідь: постійний аналіз даних та порівняння  їх із резервною копією

 • Швидке відновлення чистих даних​

Резервне копіювання та аварійне відновлення даних. Програмний функціонал дозволяє:

 • Забезпечувати доступність даних для всіх робочих навантажень у хмарних, віртуальних і локальних середовищах (Backup and Recovery)

 • Робити реплікацію даних та аварійне відновлення для забезпечення безперервності роботи бізнесу і відновлення в локальному і хмарному середовищі, а також формувати звітність про відповідність (Disaster ​Recovery)

 • Оптимізовувати сховища файлів, усувати надлишкові дані, зменшувати витрати й ризики, пов’язані зі зберіганням перенесенням і консолідацією даних (File Storage ​Optimization)

 • Швидко визначати, знаходити й управляти критично важливими чи конфіденційними даними (Data Governance)

 • Забезпечити потужний і простий у використанні захист даних корпоративного рівня за рахунок поєднання Backup & Recovery з Disaster Recovery (Complete Data ​Protection)

 • Швидко проводити автоматизований і цілеспрямований збір даних з усієї організації відповідно до нормативних вимог компанії з метою виявлення необхідних електронних листів, документів та всієї інформації, яка зберігається в електронній формі — ESI або розвідувальна служба безпеки (eDiscovery & ​Compliance).

Хмарне зберігання ​та відновлення (HyperScale X). Гібридний сценарій розгортання рішень на одній платформі — вебконсолі:

 • Швидкий початок роботи завдяки гнучкій архітектурі

 • Надійний захист даних

 • Масштабування відповідно до потреб бізнесу

 • Зменшення початкових витрат

 • Вичерпне використання обсягів

Розгортати та працювати з усіма сервісами зручно, адже Commvault має єдиний інтуїтивно зрозумілий вебінтерфейс ​для гнучкого управління всім захистом - Commvault Command Center™. В ньому використовується штучний інтелект та машинне навчання для кращого користувацького досвіду.

Нагадаємо, що загалом комплекс рішень для кіберзахисту від Київстар дозволяє також убезпечувати корпоративну пошту, захищати вебдодатки від шкідливого трафіку, корпоративну мережу від неавторизованих користувачів та зловмисників, ресурси і системи компанії від різнорівневих атак, фільтрувати корпоративний трафік, аналізувати поведінку користувачів, а також забезпечувати захист кінцевих точок IT-інфраструктури компанії від відомих та невідомих атак. А рішення AntiDDoS відстежує структуру трафіку, що надходить з інтернету в підмережі (ресурси) клієнта, та автоматично очищує його в разі виявлення аномалій.

Підібрати оптимальне рішення для кіберзахисту конкретної компанії можна за допомогою експертів Київстар. Також національний оператор надає підтримку для роботи сервісів після підключення. Отримати більше інформації та замовити консультацію можна на офіційному сайті.

* Commvault отримав найвищий бал за всіма трьома сценаріями використання в 2021 році в номінації «Garner Critical Capabilities for Enterprise Backup and Recovery Software Solutions».

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.

Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net