Про збільшення обсягу послуг у деяких тарифах передплати

09.01.2023

Абоненти, які користуються тарифними планами Київстар Онлайн 2018 року та Київстар Онлайн 2019 року, починаючи із 17 січня 2023 року отримуватимуть більший обсяг мегабайтів. Завдяки цьому абоненти зможуть довше залишатися на зв’язку онлайн й стежити за актуальними та перевіреними новинами.

Замість 6000 Мб у клієнтів із цими двома тарифними планами буде 8000 Мб та вартість послуг складе 105 грн на 4 тижні. При цьому, в абонентів Київстар Онлайн 2019 нова вартість почне діяти поступово, щоб для них зміна умов пройшла м’яко: з 17 січня – 90 грн, і лише з 18 квітня – 105 грн.

Після змін ці тарифи отримають краще наповнення і продовжать бути одними із найдоступніших у порівнянні із національною лінійкою тарифів. Ознайомитися з іншими пропозиціями можна за посиланням. Цікава особливість нової лінійки тарифів – Суперсила Допомога ЗСУ, завдяки якій до 50 гривень від вартості тарифу абонент передаватиме фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим». Тобто, буде системно підтримувати ЗСУ просто користуючись мобільним зв’язком Київстару.

Крім цього, із 17 січня у тарифах Світ на зв’язку та LOVE UA діятимуть такі ж умови надання послуг, які раніше були введені для більшості тарифів у випадку несплати основного пакета послуг. Про ці умови детальніше можна прочитати за цим посиланням.