Київстар додатково виділив 5 мільйонів гривень гуманітарної допомоги лікарням

09.03.2022

Національний мобільний оператор виділив 5 мільйонів гривень до БФ «Твоя опора». Благодійні кошти будуть використані для гуманітарних потреб українських лікарень та забезпечення їх потрібними медикаментами.

«У такі важкі для країни часи ми не можемо залишатися осторонь, адже у єдності наша сила! Тому ми прийняли рішення додатково виділити кошти на допомогу українським лікарням, які зараз рятують мирне населення та військових. Також уся команда Київстар працює і робить усе можливе, аби українці залишалися на зв'язку», – коментує Олександр Комаров, президент Київстар.

Також усі абоненти передплаченого зв'язку Київстар можуть долучитися до підтримки лікарень. Для цього потрібно надіслати СМС-повідомлення з будь-яким текстом на номер 88000 і з мобільного рахунку буде відправлено 20 гривень в Благодійний Фонд «Твоя опора» на гуманітарну допомогу українським медичним закладам від час війни.

Нагадуємо, раніше мобільний оператор виділив 10 мільйонів гривень до БФ «Повернись живим». Благодійні кошти пішли на гуманітарні потреби військових, які захищають Україну.

Довідка про Київстар:

Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, що обслуговує 26,3 млн абонентів мобільного зв'язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій. Мережа 4G Київстар доступна на території з 90% населення. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 24 роки працює в Україні, і є № 1 платником податків у галузі зв'язку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net