На Київстар ТБ доступні уроки з Всеукраїнської школи онлайн та інший контент для дистанційного навчання

14.03.2022

На платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ стали доступними відеоматеріали Всеукраїнської школи онлайн, які знаходяться у новому розділі Освіта. Кожен охочий користувач має безкоштовний доступ до лекцій в межах розкладу та може таким чином навчатися дистанційно. Бібліотека розділу постійно оновлюється новим корисним контентом для найменших користувачів: мовними курсами, уроками з IT тощо.

Крім цього, з понеділка, 14 березня, на українському телебаченні стартує освітній проєкт Навчання без меж, реалізований за ініціативи Міністерства освіти та науки, Міністерства культури та інформаційної політики, телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» і регіональних каналів Суспільного мовлення, а також платформ онлайн-телебачення, серед яких Київстар ТБ.

Так, з понеділка по пʼятницю (14-18 березня) щоденно з 10:00 стартуватиме серія уроків для учнів 5-11 класів з дисциплін “Українська мова”, “Математика” та “Історія України”. Телеканали вибірково транслюватимуть контент для різних класів:

  • Телеканал “Піксель” - уроки для 5 класу (10:00) та 6 класу (11:00)

  • Телеканал ПЛЮСПЛЮС — уроки для 7 класу (10:00), 8 класу (11:00), 11 класу (12:00)

  • Регіональні канали Суспільного — уроки для 9 класу (10:00) та 10 класу (11:00).

На Київстар ТБ можна буде переглядати уроки як у режимі онлайн, обравши відповідний канал, так і в запису — абсолютно безкоштовно. Також контент доступний всім, хто знаходиться за кордоном, потрібно лише авторизуватися на платформі.

«Ми піклуємося про те, щоб у діток була можливість навчатися у ці непрості часи та щоб після нашої перемоги у війні адаптація та повернення до навчального процесу відбувалась якнайлегше. Тому ми відкрили доступ до всього освітнього контенту на платформі, працюємо над постійним оновленням і робимо все, аби навчання в нашій країні дійсно здійснювалося без меж», - коментують у Київстар ТБ.

Нагадаємо, з початку війни Київстар ТБ надав безкоштовний доступ до новинних телеканалів та усього дитячого контенту авторизованим користувачам. Увесь російський контент було вилучено з платформи.

Довідка:

Київстар ТБ — спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем'єрні покази проєктів. Її перевага – можливість підключення на п'яти різних пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, Smart TV або ТБ-тюнері. Київстар ТБ доступна для всіх операторів мобільного зв'язку в Україні. Платформа нараховує понад 300 телеканалів та VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua

Довідка про Київстар:

Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв'язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 90% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв'язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв'язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для розробки цифрових продуктів. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 24 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв'язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.