«Аватар: Шлях води» відтепер доступний на платформі Київстар ТБ

14.04.2023

З 12 квітня на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ можна переглянути найкасовіший фільм 2022 року – «Аватар: Шлях води». Фільм доступний в українській озвучці та HD-якості.

Це не перша гучна прем’єра на Київстар ТБ, але вперше, коли блокбастер з’являється онлайн всього за 3 місяці після світового прокату. Платформа прогнозує, що цей фільм стане одним із найпопулярніших серед VOD-контенту.

«Аватар: Шлях води» – це американський епічний науково-фантастичний 3D-фільм Джеймса Кемерона. Премʼєру, яка відбулася наприкінці 2022-го, глядачі чекали близько 13 років. Майже всі члени акторського складу першої частини «Аватара» повернулися до своїх ролей. Крім цього, у світовому прокаті «Аватар: Шлях води» зібрав понад 2 млрд доларів США та став найбільш прибутковим фільмом 2022 року. Картина має численні нагороди та номінації від авторитетних світових премій кінематографа.

«Враховуючи популярність стрічки у світі, вона має усі шанси стати однією із найпопулярніших на Київстар ТБ. Адже важливо, щоб наповнення платформи дозволяло глядачу обирати як серед українського продукту, так і світових блокбастерів. Та ми радіємо, що найбільший попит мають фільми українського виробництва і запит глядача на вітчизняний контент тільки зростає», - коментують в Київстар ТБ.

Так, у першому кварталі 2023 року лідерами за переглядом на платформі були серіали «Скажені сусіди», «Будиночок на щастя», драма «Снайпер. Білий ворон», анімація «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», спортивна драма «Пульс», «Я працюю на цвинтарі», а також документальні фільми «Крим. Як це було», «Битва за Київ» і «Рік». Така динаміка підтверджує, що тренд на проєкти вітчизняного виробництва зростає.

Серед іноземних фільмів найбільшою популярністю користуються стрічки студії Disney, зокрема «Ваканда: Чорна Пантера», яку також досить швидко після світової прем’єри можна було переглянути онлайн на Київстар ТБ.

Загалом на платформі Київстар ТБ знаходиться понад 20 000 фільмів і серіалів та 320 телеканалів, а також 10 000 годин освітнього контенту, який буде корисний як дітям, так і дорослим. Контент можна переглядати з 5 різних пристроїв: телевізора, смартфона, ноутбука, планшета, приставки. Також на платформі є функція «Дитячий профіль» із контентом, що розроблений виключно для дітей віком до 8 років.

Київстар ТБ – спільний проєкт групи «1+1 media» та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, програм, що транслюють наживо, і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевага – можливість підключення на п’яти різних пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, Smart TV або ТБ-тюнері. Київстар ТБ доступний для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа нараховує понад 300 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua