Абоненти у звільнених населених пунктах отримують бонуси для безоплатного зв’язку

14.10.2022

Київстар надає абонентам у звільнених містах і селах можливість дзвонити на номери телефонів мережі без оплати за трафік, а також пакети мегабайтів і хвилин на інші мережі. Ці бонуси вже почали отримувати абоненти Харківщині. Цими перевагами також зможуть користуватись абоненти Херсонської, Запорізької, Донецької і Луганської областей по мірі звільнення населених пунктів Збройними Силами України.

Компанія Київстар відновлює мережі мобільного зв'язку в деокупованих містах і селах України. Так, в Харківській області мережа телеком-оператора вже працює у 205 деокупованих населених пунктах, в Херсонській області — в 10, на черзі — відбудова зв`язку в містах і селах Запорізької, Донецької та Луганської областей, які будуть визволені ЗСУ.

Абоненти Київстар у звільнених населених пунктах можуть одразу користуватись мобільним зв`язком, оскільки телеком-оператор протягом усього часу зберігав за ними їхні мобільні номери. Також компанія надає таким абонентам пакети послуг, за які не треба сплачувати: дзвінки у мережі, мегабайти, хвилини дзвінків на інші мережі. Так, абоненти Київстар, які з 24 лютого знаходились на територіях, які визволені від російських окупантів та де Київстар відновив мобільний зв'язок, отримають:

  • 5000 мегабайтів та 300 хвилин для дзвінків на інші мережі на 30 днів для абонентів передплати
  • 5000 мегабайтів на 30 днів та 100 хвилин на інші мережі на тиждень для абонентів контрактної форми обслуговування

Бонусні нарахування послуг — частина комплексу заходів допомоги абонентам, які Київстар здійснює від початку повномасштабного вторгнення росії. На сьогодні оператор вже надав своїм абонентам безоплатних послуг або бонусів на суму понад 560 млн грн. А також інвестував у відновлення мережі, будівництво нових базових станцій, у посилення кібербезпеки та в нові IT-системи 1,7 млрд грн.

Нагадуємо, що завдяки національному роумінгу послугами мобільного зв`язку мережі Київстар також можуть користуватись абоненти інших телеком-операторів України.

Довідка про Київстар

Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,2 млн абонентів Домашнього Інтернету. Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. За 2022 рік компанія перерахувала благодійним фондам 104 млн грн на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі, еквівалентній 563 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України по залученню коштів на відбудову України і виділив для цього 300 млн грн. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON.

Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.