Київстар виділив 55 мільйонів гривень для посилення захисту цифрової інфраструктури України

14.12.2022

Телеком-оператор спільно з благодійним фондом «Київська школа економіки» придбали та передали ДП «Український державний центр радіочастот» нове технологічне обладнання для посилення кіберзахисту України та протидії інформаційним загрозам.

«Сьогодні Україна захищається не лише від прямих військових атак, а й від постійних кіберзагроз. Тому Київстар системно інвестує у відновлення і посилення цифрового захисту країни. Раніше ми вже виділили 300 мільйонів гривень для відновлення цифрової інфраструктури України в рамках програми United24, з яких 150 мільйонів гривень вже переказано на рахунок НБУ. Продовжуємо далі підтримувати країну та рухатися назустріч перемозі», - коментує Олександр Комаров, СЕО Київстар.

Український державний центр радіочастот активно працює над впровадженням технологічних рішень задля посилення кіберзахисту країни.

«Кібербезпека — це надзвичайно важливий аспект, що потребує пильної уваги та заходів щодо його забезпечення, особливо у воєнний час. Дякуємо компанії Київстар за розуміння важливості питань безпеки й стійкості та надані технологічні можливості», - зазначає Володимир Корсун, генеральний директор ДП «Український державний центр радіочастот».

Закупівлю обладнання та реалізацію благодійного проєкту здійснював фонд «Київська школа економіки», який від початку повномасштабного вторгнення опікується забезпеченням гуманітарної допомоги для українців.

«Російське вторгнення обернулось для українців багатьма викликами, які нам ще доведеться подолати. Одним з них є розвиток кібербезпеки, не очевидного, але важливого фактору в сучасній війні. Ми вдячні компанії Київстар, яка допомогла захистити кіберпростір України», - заявила Світлана Денисенко, директорка БФ «Київська школа економіки».

Загалом від початку повномасштабного вторгнення Київстар перерахував майже 130 мільйонів гривень на гуманітарні потреби військових, лікарень, людей похилого віку, постраждалих від війни та захист від кіберзагроз. Також компанія надала абонентам безоплатних сервісів на більш як 577 мільйони гривень. У 2022 році Київстар сплатив понад 8,1 млрд грн податків та зборів до державного бюджету та інвестував майже 3,5 млрд грн у відновлення та будівництво мереж мобільного зв`язку в Україні.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,4 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього Інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, Cloud solutions, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. За 2022 рік компанія перерахувала благодійним фондам 130 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 577 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України по залученню коштів на відбудову України та виділив 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Також компанія власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища і модульні будинки для переселенців.

Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.