Абоненти Київстар зібрали понад 1,2 мільйони гривень для допомоги українській армії

15.03.2022

За два тижні абоненти національного мобільного оператора перерахували 1 229 000 гривень до Благодійного Фонду «Повернись живим» за допомогою СМС повідомлень на номер 88009. Усі зібрані кошти підуть на забезпечення необхідним спорядженням українських військових, що боронять нашу країну.

28 лютого Київстар ініціював створення спеціального короткого номера для збору благодійної допомоги армії. Усі абоненти передплаченого зв'язку Київстар та Vodafone можуть надіслати СМС повідомлення з будь-яким текстом на номер 88009 і з їх мобільного балансу буде перераховано 10 гривень до БФ «Повернись живим».

«Українці показують надзвичайну зґуртованість у відповідь на загрозу. Ми хочемо подякувати кожному з 99 тисяч абонентів, хто долучився до зборів, адже саме у єдності — наша сила! Ми також не залишаємося осторонь. Київстар вже достроково виплатив понад 1 млрд грн податку на прибуток та виділив 15 мільйонів гривень для гуманітарної допомоги українським військовим та лікарням»,зазначає Ганна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

Нагадаємо, що наприкінці лютого Київстар перерахував 10 мільйонів гривень до БФ «Повернись живим» для гуманітарних потреб військових та 5 мільйонів гривень до БФ «Твоя опора» на забезпечення українських лікарень медикаментами та витратними матеріалами, необхідними для порятунку поранених.

Довідка про Київстар:

Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, що обслуговує 26,3 млн абонентів мобільного зв'язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій. Мережа 4G Київстар доступна на території з 90% населення. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 24 роки працює в Україні, і є № 1 платником податків у галузі зв'язку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.