Знання без меж: Київстар не тарифікує доступ до ресурсів для навчання та роботи онлайн

15.04.2022

Щоб підтримати українських школярів та студентів, Київстар відмінив тарифікацію мобільного інтернету в популярних застосунках для відеодзвінків у абонентів передплати. Цей тимчасовий крок — спільна ініціатива Київстар та Міністерства освіти і науки України у рамках сервісу Знання без меж, щоб підтримати навчальний процес.

З 15 квітня Київстар не списує мегабайти з рахунків абонентів передплати, коли вони користуються популярними додатками для відеодзвінків: Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та Google Classroom.

Нагадаємо, що Знання без меж діє у більшості тарифах Київстар та дозволяє без списання мобільного інтернету користуватися популярними застосунками для освіти: Wikipedia, Coursera, Prometheus, Всеукраїнська школа онлайн та багатьма іншими. Зауважимо, що мобільний інтернет у додатках для відеодзвінків та інших сервісах не тарифікується на території України та при умові використання одного з цих додатків на мобільному телефоні.

Також, нещодавно платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ відкрила безкоштовний доступ до освітніх та розважальних матеріалів для дітей у розділі «Освіта», зокрема курсів від Всеукраїнської школи онлайн. А кожен українець отримав змогу безоплатно переглядати новинні канали на платформі Київстар ТБ. Контент відкритий для абонентів усіх мобільних операторів, навіть для тих, хто перебуває за кордоном.

* Завантаження файлів у зазначених додатках для відеозв’язку відбувається за рахунок мегабайт передбачених вашим тарифом.