Допомагати ЗСУ тепер можна просто поповнюючи свій тариф

15.07.2022

З повагою до кожного українського героя, який боронить нашу країну на передовій, Київстар анонсує нову Суперсилу «Допомога ЗСУ» у тарифі передплати LOVE UA та ВСЕ РАЗОМ LOVE UA.

За умови підключення цієї Суперсили з 15 липня до 50 гривень оплати за тариф абонента буде перераховано до благодійного фонду «Повернись живим», який вже протягом 8 років допомогає нашим військовим, передаючи на передову сучасну техніку, засоби особистого захисту та проводячи навчальні тренінги.

Щоб підключити Суперсилу достатньо відправити SMS на номер 88032 з будь-яким текстом. Підключення послуги безкоштовне на території України. Після ввімкнення Суперсили кошти будуть перераховуватися автоматично до благодійного фонду після кожної успішної оплати за тарифний план (пакет послуг на 4 тижні/місяць).

Нагадаємо, що раніше Київстар запустив патріотичний тариф LOVE UA. З новим пакетом послуг здійснювати сотні дзвінків у різні куточки України та закордон, бути завжди на зв’язку із близькими та вести інформаційну боротьбу онлайн стало ще вигідніше.

Більше про LOVE UA