Про збільшення обсягу послуг та інші оновлення в деяких контрактних тарифах

20.04.2023

Мобільний зв'язок грає життєво важливу роль в складних умовах повномасштабної війни, у яких наша країна та громадяни живуть більше року. Київстар відповідально ставиться до своєї місії забезпечення зв'язку між людьми та наданням їм доступу до достовірної та важливої інформації онлайн.

Щоб дати нашим абонентам більше можливостей для спілкування із рідними, а також, щоб збільшувати інвестиції у відновлення та розширення мережі, Київстар з 1 травня 2023 року оновить деякі умови обслуговування невеликої частини контрактних абонентів. Мова йде приблизно про 1% клієнтів Київстар.

Зокрема, це абоненти старшого віку із тарифами Дзвінки для батьків 2020-2021 рр., які отримають у пакеті послуг ще 100 хвилин на інші мережі та за кордон. Ці абоненти часто користуються дзвінками і оновлення буде їм корисним, адже раніше дзвінки на інші мережі їм треба було оплачувати окремо. Абоненти із тарифом Київстар Родина 2018 року отримають оновлену версію пакета із більшим обсягом послуг: 6000 Мб, 60 хвилин на інші мережі й безлім у мережі Київстар, 60 SMS лише за 100 грн/місяць.

Абоненти із цими пакетами щонайменше за 7 днів до змін отримають SMS із деталями про нові умови та актуальну вартість. Також вони можуть звернутися за безкоштовним номером 477*9 або зайти в додаток Мій Київстар, щоб отримати більше деталей.