Київстар розширює лінійку Все разом та доповнює її новими пропозиціями

22.12.2022

З 22 грудня абонентам стануть доступні чотири нові тарифи: ВСЕ РАЗОМ Домашній, ВСЕ РАЗОМ Сімейний, ВСЕ РАЗОМ Преміальний, а також тариф Домашній, що включає Домашній Інтернет та одну з трьох Суперсил на вибір. Тарифи Все разом включають в себе одразу три сервіси: мобільний зв'язок, Домашній Інтернет та Київстар ТБ і дозволяють заощадити абоненту до 50% вартості цих послуг.

В нових тарифних планах абоненти отримають ще більше додаткових послуг: хвилини на дзвінки, послуга Роумінг як вдома, мобільний інтернет, дзвінки на інші мережі по Україні та за кордон, Домашній Інтернет на швидкості до 100 Мб/сек, а також суттєво більше контенту на Київстар ТБ.

Детальніше ознайомитися з наповненням кожного з тарифів можна за посиланням.

Також при підключенні на ці тарифи новим абонентам надається промо-пропозиція Легкий старт — 200 грн/міс до кінця першого місяця підключення + 2 місяці. А абоненти Домашнього інтернету, додатково зможуть отримати ознайомчий доступ до гігабітного інтернету без доплат на 3 місяці, якщо є технічна можливість за їхньою адресою.

Крім цього, в тарифах ВСЕ РАЗОМ Сімейний, ВСЕ РАЗОМ Преміальний та Домашній можна підключити додаткові послуги — Суперсили. Абонент може вибрати те, що буде корисним саме йому: кращий пакет Київстар ТБ, Гігабіт, Статистичну IP адресу, додаткову SIM-карту, Роумінг та інше.