Абоненти Київстар зможуть користуватися Роумінгом як вдома в 2023 році

22.12.2022

Більш як 2 мільйони абонентів Київстар все ще знаходяться за кордоном через російську агресію. Щоб у них була можливість користуватися в Європі українським зв’язком, команді Київстар вдалося домовитися з міжнародними партнерами та продовжити дію послуги Роумінг як вдома на наступний рік.

«Завдяки пільговим умовам від наших партнерів у березні ми першими запустили українські тарифи за кордоном, які діють вже 10 місяців. Скоро ми з іноземними операторами повертаємося до комерційних засад співпраці. Але після тривалих перемовин нам вдалося домовитися про такі умови, щоб мільйони клієнтів Київстар залишалися з українським зв’язком. Роумінг як вдома працюватиме і у наступному році в 27 країнах Європи. Я вдячний партнерам, які тривалий час допомагали українцям бути на зв’язку і пішли нам на зустріч зараз»,прокоментував Олександр Галушко, керівник департаменту додаткових послуг та операторських відносин у Київстар.

Просто оплачуючи вартість послуг у тарифі, абоненти Київстар отримуватимуть і надалі:

Для дзвінків: повний безлім на номери Київстар; хвилини на інші мережі у тарифі можна використати для дзвінків на інші українські мережі та номери країни перебування. Всі вхідні також залишаються безкоштовними.

Для інтернету: додаткові пакети мегабайтів у роумінгу. Від 2000 до понад 20 000 Мб, залежно від тарифу. А якщо мегабайтів у тарифі клієнтам буде не достатньо – можна замовити ще й пакети за окрему плату, від 1 до 10 Гб у кожному.

Роумінг як вдома доступний у понад 50 тарифних планах Київстар для абонентів передплати, контракту та бізнес-клієнтів. Зокрема, у тарифі передплати LOVE UA На максимум та LOVE UA для контрактних та бізнес-клієнтів.

Безоплатний сервіс діє у 27 країнах Європи, серед яких Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва, Чехія, Франція, Болгарія, Іспанія, Естонія, Латвія, Австрія, Нідерланди, Бельгія, Великобританія, Греція, Португалія, Фінляндія, Швеція, Данія, Ірландія, Люксембург, Словенія та Хорватія.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,4 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього Інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. За 2022 рік компанія перерахувала благодійним фондам 130 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 577 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України по залученню коштів на відбудову України і виділив 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Також компанія власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища і модульні будинки для переселенців. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net