Оновлення пропозицій в лінійці тарифів Домашній Інтернет, Все разом та Київстар ТБ

22.12.2022

Від початку року Київстар інвестував понад 3 500 000 000 грн в телеком інфраструктуру. Компанія відновлює зруйновані базові станції на звільнених територіях, вже збудувала понад 430 нових базових станцій по всій Україні, закуповує більш потужні генератори, акумулятори для автономного живлення обладнання — як вишок мобільного зв’язку, так і мережі Домашнього інтернету від Київстар, — забезпечує безперебійники на обладнанні в будинках, продовжує модернізовувати оптичну мережу задля більшої енергонезалежності.

Аби мати можливість і надалі інвестувати у відновлення та забезпечення роботи мережі, з 1 січня 2023 року в частині застарілих тарифів Домашнього Інтернету, Все разом та Київстар ТБ оператор запропонує абонентам оновлені умови. У більшості нових пропозицій будуть додаткові послуги. Зокрема у ряді тарифів Все разом збільшиться обсяг мобільного інтернету, кількість хвилин та SMS, а також будуть доступні додаткові послуги у вигляді Суперсил. А в пакетах Київстар ТБ буде запропоновано більше контенту.

Детальні умови запланованих оновлень та вартість архівних тарифів буде доступна в їх описі у розділі Архів тарифів. Абонентів, у яких відбудуться зміни, проінформують у персональних SMS. Якщо запропоновані оновлення не відповідатимуть потребам за обсягом послуг та вартістю, клієнти можуть безкоштовно змінити свій тариф на будь-який інший. Абонентам, які залишилися в містах і селах біля зони активних бойових дій, а також клієнтам на звільнених територіях Київстар продовжує надавати бонусні пакети послуг безкоштовно. Від початку вересня 2022 року понад 100 000 таких пакетів були нараховані абонентам у Харківській та Херсонській областях.