В тарифах Київстар з’явилась можливість накопичувати бонуси для заправки авто

23.02.2023

Київстар збільшує кількість нетелекомунікаційних послуг, якими можуть скористатися його абоненти у тарифах передплати. Зараз абоненти передплати можуть підключити Суперсилу від WOG та отримувати додаткові бонуси при заправці якісним пальним.

Обрати Суперсилу від WOG можна в додатку Мій Київстар, зателефонувавши на короткий номер 500 або ввівши код 50031#. Після її активації на номер абонента надійде SMS-повідомлення з персональним посиланням або на головному екрані додатка Мій Київстар абоненти отримають унікальний промокод, який необхідно активувати у додатку PRIDE від WOG.

Завдяки цій Суперсилі при кожній заправці авто різними видами пального абоненти Київстар отримають такі додаткові бонуси, а саме:

  • Газ – 1.50 грн/л
  • ДП Євро5 та А-95 Євро5 – 2,0 грн/л
  • ДП Mustang+, Mustang 100, Mustang 95 – 3,5 грн/л

Спеціальна пропозиція діє до 31 травня 2023 включно.

Нагадаємо, що абоненти Київстар мають можливість користуватись послугами від наших партнерів підключивши Суперсилу до свого тарифу. Суперсили – додаткові сервіси, які можна вибрати для доповнення основного пакета послуг у тарифі в залежності від потреб кожного абонента. Підключити додатково Суперсилу до свого тарифу абоненти можуть на сайті або через додаток Мій Київстар.