Щодо виконання постанов НКЕК та КМУ
23.03.2023
Відповідно до постанови НКЕК від 09.11.2022 №209 про «Порядок маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації», а також відповідно до постанови КМУ № 295 від 11.04.2012 року про «Правила надання та отримання телекомунікаційних послуг» Київстар продовжує виконувати умови блокування дзвінків на заборонені офіційними розпорядженнями органів державної влади номерні ресурси в Україні (на тимчасово окупованих територіях) та за кордоном.
Зокрема, із 23.03.2022 відбулися зміни в умовах надання електронних комунікаційних послуг, а саме заблоковано вихідні дзвінки на деякі номери з кодами за посиланням для абонентів як в Україні, так і в роумінгу.
Серед українських номерів, які не будуть доступними тільки для дзвінків у роумінгу, – номери із кодами 380800 та 380900, що викликано економічними обставинами: часто номери із цими кодами є платними та оплачуються за значно вищими тарифами.