Київстар зменшує вартість дзвінків за кордон

23.03.2023

Із 30 березня 2023 року абоненти Київстар зможуть телефонувати в Іспанію, Румунію, Литву та Молдову оплачуючи менше в рамках послуги Міжнародні дзвінки. Крім цього, компанія збільшує в актуальних контрактних та бізнес-тарифах перелік країн, куди можна телефонувати без доплат.

Вартість дзвінків з України в Іспанію та Румунію зменшиться до 1 грн за хвилину (надається пакет із 20 хв за 20 грн). А вартість дзвінків в Литву та Молдову зменшаться до 4 грн за хвилину (пакет із 5 хв за 20 грн). Ці тарифи із 30 березня діятимуть для всіх абонентів у стандартних умовах Міжнародних дзвінків. Також вартість дзвінків на ці напрямки зменшиться у всіх пакетах послуги Світ на зв’язку, Світ на зв’язку Pro тощо.

Та це не єдина хороша новина для абонентів Київстар, які часто телефонують за кордон. З 30 березня в абонентів із контрактними тарифами та у бізнес-клієнтів у лінійці тарифів ВАШ, а також Суперсилі 100 хвилин на інші мережі та за кордон збільшується перелік країн, на які можна телефонувати без доплат. У тарифі ВАШ Простий перелік країн буде рзширено з 19.04. Нагадаємо, у більшості тарифів Київстар хвилини для дзвінків на інші мережі можна використати для дзвінків за кордон. Тепер серед списку країн для таких дзвінків будуть номери Іспанії, Молдови, Румунії. Раніше ці ж напрямки Київстар додав у популярних тарифах передплати.

Всі ціни вказані із урахуванням податків та зборів.