Київстар відновив зв'язок у ряді звільнених населених пунктів Донеччини і Харківщини

26.10.2022

Національний телеком-оператор продовжує відновлювати мобільний зв`язок у східних регіонах України. Нещодавно співробітники компанії відбудували базові станції у звільнених селах Гостре та Курахівка Донецької області, а також Кіндрашівка, Борова та Вільча Харківської області.

Мобільний зв'язок Київстар у цих населених пунктах вже працює, і місцеві мешканці можуть безперешкодно телефонувати рідним і близьким, користуватись інтернетом, дізнаватись новини та отримувати важливу інформацію. Крім того, завдяки національному роумінгу, послугами мобільного зв'язку можуть користуватись також абоненти інших мобільних операторів України.

Протягом усього часу, коли населені пункти Донеччини й Харківщини знаходились під окупацією, Київстар зберігав за місцевими абонентами їхні номери телефонів. Крім того, для звільнених населених пунктів діють спеціальні тарифні умови: безкоштовні дзвінки в мережі, а також пакети мегабайтів та хвилин на інші мережі.

Щодня телеком інженери Київстару працюють у звільнених населених пунктах, щоб якомога швидше повернути місцевим мешканцям можливість спілкуватись із близькими та рідними. Крім того, компанія продовжує будувати нові об'єкти мобільного зв'язку для покращення роботи мережі. Так, за 9 місяців 2022 року телеком-оператор побудував 439 нових базових станцій 4G, а також модернізував 6,2 тисячі діючих базових станцій для збільшення швидкості мобільного інтернету.

У 2022 році національний телеком-оператор інвестував у будівництво та розвиток телеком інфраструктури в Україні майже 1,7 мільярда гривень.

Довідка про Київстар

Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,2 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. За 2022 рік компанія перерахувала благодійним фондам 104 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 563 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України по залученню коштів на відбудову України й виділив 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Також компанія власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища і модульні будинки для переселенців.

Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.