Київстар покращує умови користування роумінгом в бізнес-тарифах IoT

27.03.2023

Навіть попри складні умови воєнного часу Київстар робить все можливе, аби надати своїм бізнес-клієнтам більше вигідних пропозицій і можливостей для спілкування та роботи.

Так, з 4 квітня 2023 року компанія покращує умови користування роумінгом у 135 країнах світу для тарифів IoT 12, IoT 17, IoT 25, IoT 45, IoT Старт, IoT Міні, IoT База, IoT Про, Data, M2M Індивідуальний, M2M Резерв. В разі користування інтернетом і SMS в країнах 1-ї та 2-ї тарифних зон користувачам цих тарифних планів автоматично надаватиметься пакет з 50 бонусів (1 бонус = 1грн) за 50 грн, який діятиме 30 днів. Бонуси можна буде використовувати на інтернет – від 1 грн за 1 МБ чи SMS-повідомлення – від 1 грн за 1 SMS. За потреби ці послуги можна поєднувати. При цьому кількість пакетів не обмежується – якщо користування інтернетом чи SMS продовжується, кожен новий пакет надається автоматично після закінчення обсягу попереднього.

Щоб перевірити залишок бонусів, достатньо відправити код *106*1*4#, або звернутися до системи Мій Київстар (кабінет координатора).

Для вихідних дзвінків на мобільні та міські номери України та номери країни перебування, зокрема і за технологією СSD, а також будь-яких вхідних дзвінків вартість тарифу становитиме у 1-й зоні – 5 грн/хв, у 2-й зоні – 10 грн/хв.

Тарифи, за якими відбуватиметься використання бонусів, шукайте на сайті з 4 квітня.