Наші новини

19.04.2024

Олеся Оленицька – нова директорка з корпоративних зв’язків компанії «Київстар»

Директоркою із корпоративних зв’язків українського оператора електронних комунікацій «Київстар» призначена Олеся Оленицька. До сфери її діяльності входить весь спектр внутрішніх та зовнішніх корпоративних комунікацій, зв’язки з медіа, а також напрям корпоративної соціальної відповідальності.
16.04.2024

Купуйте фільми на Київстар ТБ та отримуйте подарунки

З 17 квітня до 5 травня 2024 року купуючи або орендуючи будь-який фільм на платформі кіно та телебачення користувачі отримають можливість виграти цінні подарунки, підписку на Київстар ТБ або мерч від кіношопу FILM.UA Group.
15.04.2024

Подарунок від Domino’s у Мій Київстар

З 15 квітня 2024 року користувачі Мій Київстар можуть отримати промокод на мініроли із шинкою та грибами у подарунок при замовленні будь-якої піци у Domino’s. Пропозиція діє для доставки або самовивозу та в піцерії.
12.04.2024

Суперсила «Допомога ЗСУ» від Київстар посилює зв’язок для ППО

У рамках спільної благодійної ініціативи «Нам тут жити: мобільні системи зв’язку для ППО» для підтримки Повітряних сил об’єднались фонд «Повернись живим», компанія Київстар, її абоненти та небайдужі українці. Зокрема, абоненти передоплаченого зв’язку Київстар можуть долучитись, підключивши благодійну Суперсилу «Допомога ЗСУ».
09.04.2024

Київстар запускає нові послуги й тарифи для постачальників послуг зв'язку

На початку квітня Київстар запускає фіксовані послуги для бізнес-клієнтів, які є постачальниками електронних комунікаційних послуг, і оновлює тарифи на послуги передачі даних та IP-транзиту.
08.04.2024

Оновлення Ідеального роумінгу

З 17 квітня 2024 року для всіх абонентів Київстар буде доступна оновлена послуга Ідеальний роумінг. З цією послугою абоненти можуть і далі спілкуватися за вигідними тарифами у більшості країн світу.
08.04.2024

Київстар інвестував 12,3 млрд. грн в економіку України за два останніх роки

Національний телеком оператор, не зважаючи на виклики воєнного часу, продовжує будівництво мережі 4G і збільшує інвестиції в Україну
07.04.2024

Купуйте техніку OPPO та отримайте доступ до Київстар ТБ

За покупку смартфонів та планшетів із усього модельного ряду торговельної марки «OPPO» у період із 7 квітня до 7 листопада 2024 року надаємо 6 місяців доступу до платформи кіно та телебачення Київстар ТБ.
05.04.2024

Київстар ТБ ексклюзивно транслюватиме реслінг українською

У квітні реслінг повертається на українське телебачення. На платформі кіно та телебачення Київстар ТБ з'явився канал WWE, де наживо транслюватимуться найвідоміші світові змагання з реслінгу, зокрема і WrestleMania.