Суперсила Більше з Київстар

Отримайте додаткові хвилини та 5 ГБ інтернету всього за 1 грн

uklon banner
gigabytes and phone

Що ви отримаєте за 1 грн

  • phone icon

    100 хв на інші мережі та міські номери по Україні

  • smartphone icon

    5 ГБ мобільного інтернету

uklon icon

Підключайте Суперсилу зручним способом до 31 жовтня

Дізнайтеся більше про умови Суперсили для вашого тарифного плану

Тарифи передплати

Контрактні тарифи

Все разом

Тарифи передплати

Зняття плати

  • Перша плата 1 грн знімається відразу при підключенні Суперсили, тоді ж нарахуються 100 хвилин та 5 ГБ інтернету. Пакет діятиме 28 днів (день підключення + 27 днів.

  • Друга плата 1 грн знімається на 29 день із дати підключення (незалежно від списання плати за тариф). Новий нарахований пакет діятиме наступні 27 днів.

Важливо:

Якщо плата не знялася через брак коштів, хвилини та гігабайти не нараховуються. Коли достатня сума з’явиться — кошти спишуться одразу і нарахуються 100 хвилин та 5 ГБ, що діятимуть до кінця терміну Суперсили.

Якщо ви самостійно відключите Суперсилу, невикористані хвилини та гігабайти анулюються відразу.

Найчастіше запитують

1 грн/28 днів для передплати та 1 грн/міс для контракту без додаткової плати за підключення. Детальніше про принцип оплати для передплати, контракту та ВСЕ РАЗОМ.

Усі абоненти (крім тарифів SIM для пристроїв та SMART SIM), які отримали персональну пропозицію.

Важливо: отримати цю пропозицію в SMS і підключити Суперсилу можуть лише драйвери Uklon.

Суперсила збережеться, якщо ви зміните тариф на один із тих, у якому ця Суперсила буде доступна. Якщо Суперсила недоступна в новому тарифі, вона відключиться автоматично.

Важливо:

Якщо ви перейдете з передплати на контракт або навпаки, Суперсила відключиться автоматично, нетарифіковані хвилини та гігабайти анулюються.

Ні. Для абонентів з безлімітним інтернетом додаткові ГБ не збільшують та не знімають ліміт обмеження швидкості. Наприклад, якщо обмеження швидкості за тарифом мало відбутися після використання 40 ГБ, то після використання 40 ГБ інтернету воно увімкнеться незалежно від додаткового пакету.

Так. Це акційна пропозиція, тому ви можете без перешкод користуватися Суперсилою вашого тарифу та цією Суперсилою.

У першу чергу використовуються пакетні гігабайти, потім гігабайти за вашим тарифом, якщо вони передбачені. Якщо ж ні — інтернет буде оплачуватися за умовами вашого тарифу.

Якщо в планову дату списання коштів недостатньо — плату не буде списано, а додатковий пакет не нараховуватиметься, поки достатньої суми не буде на рахунку. Після поповнення пакет буде нарахований одразу.

Зверніть увагу, що в такому випадку пакет нараховується до кінця терміну дії Суперсили.

Один раз впродовж терміну дії Суперсили.

Для тарифів передплати та ВСЕ РАЗОМ — 2 рази, для контрактних тарифів — 3 рази.

Суперсила відключається автоматично після закінчення терміну дії.

Ви також можете відключити її самостійно:

Умови акції діють на всій території України (не в роумінгу) та можуть бути обмежені на тимчасово окупованих територіях і територіях бойових дій.

Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість усіх наступних секунд хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови. Максимальна тривалість дзвінка для абонентів контрактної форми обслуговування — 7200 секунд ± 5%.

Списання кожних 1014 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент прийому/передачі першого байта кожних 1014 КБ даних.

Доступ до мережі 3G та 4G надається, якщо є 3G- або 4G-покриття, і якщо є можливість надавати та отримувати такі послуги. Щоб користуватися мобільним інтернетом, змініть назву точки доступу на «internet».

Під твердженням «дзвінки на міські номери» слід розуміти дзвінки на міські номери по Україні та номери CDMA (з кодами 092, 094).

Під твердженням «дзвінки на інші мобільні» маються на увазі інші мобільні мережі GSM/UMTS. Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.

Додаткові умови надання компанією Київстар телекомунікаційних послуг розміщені в розділі Важливо знати.