Роумінг як вдома

Продовжуйте платити за тариф як в Україні і користуйтеся своїм же обсягом хвилин і SMS, а для інтернету нараховується окремий пакет мегабайтів у роумінгу.

roaming-hero
map img

Діє в 27 країнах

Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії, Великій Британії.

NO_DATA

Закінчився інтернет? Є додаткові пакети на 1 ГБ, 2 ГБ, 5 ГБ і 10 ГБ

Дізнайтеся, скільки хвилин, SMS і мегабайтів вам нараховується — умови залежать від тарифу

Якщо ви не знаєте назву свого тарифу, наберіть — *100*01*2#

NO_DATA

Тарифи передплати

NO_DATA

Контрактні тарифи

NO_DATA

Тарифи Все разом

Найчастіше запитують

Ці умови автоматично активуються, щойно перетнете кордон однієї з 27 країн.

Так, якщо ви перебуваєте в одній з 27 країн, зможете й далі користуватися мегабайтами, хвилинами та SMS з цього пакета. Якщо ж ви знаходитеся в країні, де Роумінг як вдома не надається — обсяг зберігатиметься, але не використовуватиметься. Так, вони активуються відразу. Проте умови можуть дещо змінитися — залежно від вибраного тарифу.

Так, вони активуються відразу. Проте умови можуть дещо змінитися — залежно від вибраного тарифу.

Ні. Плата та умови вашого тарифу не змінюються.

Так. На деякі коди країни перебування вартість вихідних дзвінків завжди становить 50 грн/хв.

Наразі така механіка діє в: Австрії, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Німеччині, Греції, Італії, Латвії, Литві, Польщі, Румунії, Франції, Швейцарії.

Перелік кодів для всіх країн.

В Україні ви продовжите користуватися своїм тарифом за його стандартними умовами. Будь ласка, зверніть увагу, обсяг інтернету в Україні та у роумінгу відрізняється. Переглянути стандартні умови тарифу.

  • Для абонентів передплати: cписання кожних 200 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент приймання/передавання першого байта кожних 200 КБ даних.
  • Для контрактних абонентів: cписання кожних 50 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент приймання/передавання першого байта кожних 50 КБ даних.
  • Списання кожної окремої нетарифікованої хвилини, що надається у пакеті послуг на 4 тижні/місяць та щоденному пакеті послуг здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.
  • Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.
  • Детальніше про умови користування роумінгом