Як взяти участь
 

Завітайте до найближчого магазину Київстар або інтернет-магазину.

 

Оберіть смартфон Samsung aбо Huawei, що бере участь в акції.

 

Спілкуйтеся 3 місяці безкоштовно з тарифом «Київстар Онлайн».

Девайс у кредит

Також ви можете придбати обрані смартфони Huawei та Samsung у кредит, при цьому акцію «Спілкування у подарунок» теж буде активовано. Обирайте зараз, спілкуйтеся безкоштовно – оплачуйте потім.

За детальними умовами кредитування та термінами виплат звертайтесь, будь ласка, до продавця.

Перелік магазинів, в яких можна придбати девайс у кредит.

Пропозиція діє в інтернет-магазині Київстар та у магазинах вашого міста:
Адреса
 
Детальні умови
На які моделі смартфонів діє акція?
 

Повний перелік акційних моделей планшетів: Huawei Y3II, Huawei Y5II, Huawei Y6Pro, Galaxy J1 (J105H), Galaxy J3 (2016), Galaxy J5 (2016).

Що необхідно зробити, щоб 3 місяці спілкуватися безкоштовно?
 

З 15 грудня 2016 року по 31 січня 2017 року придбайте смартфон Samsung aбо Huawei, що бере участь в акції, в одному з магазинів Київстар у вашому місті або в інтернет-магазині. Після купівлі смартфона тариф «Київстар Онлайн» буде підключено автоматично і безкоштовно протягом кількох наступних діб (ви отримаєте SMS-сповіщення). Подальші 3 місяці абонентна плата за умовами тарифу не зніматиметься, при цьому вам буде надано повний обсяг послуг відповідно до умов тарифного плану «Київстар Онлайн»: безлім на Київстар, 60 хв на інші мобільні, 2000 МБ щомісяця, соцмережі без обмежень. Детальніше про «Київстар Онлайн».

Хто може взяти участь в акції?
 

Пропозиція доступна абонентам усіх мобільних операторів України та закордону, придбати смартфон за умовами акції «Спілкування у подарунок» може будь-хто.