Новости и акции

Київcтар включив зв’язок 4G ще в тестовых населенных пунктах

28.02.2019

Національний телеком оператор підключив до 4G зв’язку нові населені пункти у Волинській, Закарпатській, Київській, Одеській, Рівненській та Хмельницькій областях. Абоненти Київстар, що мешкають у цих населених пунктах і користуються USIM-картками і смартфонами з 4G модулем, отримають бонусні 10 000 Мегабайтів. Скористатись бонусом абоненти зможуть протягом 30 днів.

Мобільний інтернет 4G з’явився у районних центрах Арциз, Березна, Володимир-Волинський, Дунаївці,  Камінь-Каширський, Каланчак, Красилів, Мукачеве, Нова Каховка, Острог, Сарни, Чаплинка, Яготин і селах цих районів. Завдяки цьому ще 450  тисяч мешканців України в 85 населених пунктах отримали можливість користуватись новими технологіями мобільного зв’язку. Наразі мережа 4G Київстар охоплює 3916 населених пунктів, де мешкають 22,2 млн жителів України, а це - 53,4% населення.

Розвиток нових технологій мобільного зв’язку сприяє збільшенню використання абонентами послуг швидкісної передачі даних. Так, за 2018 рік використання мобільного дата-трафіку в мережі Київстар у порівнянні з 2017 збільшилось на 153%, до 2753 Мб на абонента.

Завдяки зв’язку 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету. Адже з технологією LTE середня швидкість передачі даних є на порядок вищою, а затримка в передачі пакетів інформації (ping) менше в 2,5 рази у порівнянні з сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості зображення, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі.

До речі, за даними експертів міжнародної компанії Ookla, Київстар є лідером за середньою швидкістю мобільного інтернету серед мобільних операторів України.

Нагадаємо, що Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів, що пропонують вигідні умови для клієнтів мобільного інтернету. Зокрема, тарифи з необмеженим трафіком на популярні сервіси (YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа  Prometheus).

Щоб розпочати користування 4G необхідно, щоб смартфон та SIM-картка абонента підтримувала технологію LTE. Це можна перевірити з допомогою  USSD-кодів: *245*5# виклик - для перевірки смартфонів; *245*4# виклик - для перевірки SIM-карток. Замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G/LTE можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів по вигідній ціні в своїх магазинах і на сайті.

 

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.