г. Киев
Выберите город

   Новости и акции

   Петр Чернышов, Киевстар: «Украине нужны 4G, технологическая нейтральность и инновации»

   11.07.2017

   Киевстар поддержал Digital Ukraine Forum – площадку для эффективного диалога бизнеса и власти. Событие состоялось сегодня в столице при участии Степана Кубива и Дмитрия Шимкива

   Digital Ukraine Forum 2017 был посвящен обсуждению дальнейшего плана действий по превращению Украины в современное цифровое государство. На мероприятии присутствовали Первый вице-премьер-министр Украины – Министр экономического развития и торговли Украины Степан Кубив, Заместитель Главы Администрации Президента Украины Дмитрий Шимкив, президент Киевстар Петр Чернышов и другие представители власти, бизнеса и общественных организаций. На мероприятии обсуждали вопросы тендера на внедрение 4G связи – планы власти и готовность мобильных операторов внедрять новые технологии, зарубежный опыт внедрения инноваций, мобильные финансовые услуги – как конкретный шаг перехода к цифровому будущему.

   «Нам, як великій інноваційній компанії, важливо, що представники різних гілок влади залучені у вирішення питань цифровізації України та налаштовані на діалог з експертами та бізнесом, - говорить Петро Чернишов, президент Київстар. – Я радий, що наша сьогоднішня зустріч була продуктивною: ми почули позицію держави щодо тендеру на 4G та змогли озвучити свою готовність з запуску інноваційних технологій».

   Окрім 4G та питань інфраструктури на заході також обговорювали інновації на ринку мобільних платежів. Нагадаємо, що 05.07.2017 року Кабінет Міністрів України дозволив повертати клієнтам кошти з рахунків мобільних операторів з метою подальшого їх використання для проведення платежів. Це рішення дає «зелене світло» розвитку послуг мобільної фінансової комерції, коли мобільний рахунок абонента може функціонувати як «електронний гаманець».

   «Запуск« електронних гаманців », за допомогою яких абоненти Київстар зможуть здійснювати грошові перекази і платежі за різні товари і послуги - питання найближчого часу, - вважає Тарас Горкун, начальник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар. – Ми робимо все, щоб нашим абонентам було зручно!»

   Що цікаво, серед абонентів Київстар попит на послуги мобільної фінансової комерції зростає. Так, за період 2015 - 2016 роки, кількість користувачів сервісу «СМАРТ-ГРОШІ», зросла більш ніж в два рази: з 650 тисяч до 1,5 млн. Тільки за 2016 рік користувачі здійснили понад 2,5 млн транзакцій. Доречі, за даними НБУ майже 70% платежів проводиться за готівковий розрахунок, тож ринку вкрай потрібен ще один спосіб безготівкових розрахунків, - вважають експерти Київстар.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net