Послуга

Доставка SIM-карти кур’єром

Хочете замінити SIM-карту чи отримати запасну, але не маєте часу відвідати магазин Київстар? Замовте доставку SIM-карти — ми привеземо її за вказаною адресою.

Як це працює

  • Доставляємо SIM-карти в межах Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова, Чернігова, Черкас, Чернівців, Миколаєва, Херсона, Запоріжжя, Полтави й Івано-Франківська
  • На новій SIM-картці збережуться ваш номер, тарифний план, підключені акції та послуги, грошові та бонусні кошти на рахунку, абонентський стаж

Як замовити

Зателефонуйте 0 800 300 466 та повідомте оператору:

  • номер телефону
  • ПІБ власника номера (для фізичних осіб) або назву фірми (для юридичних осіб)
  • номер та ПІБ контактної особи, з якою може зв’язатися кур’єр
  • адресу доставки
  • зручний час, щоб отримати замовлення

Скільки це коштує

Будь ласка, зверніть увагу. На вашому рахунку має бути достатньо коштів для оплати послуги або залишку кредитного ліміту. Наприклад, якщо ви замовили доставку запасної SIM-карти, то на вашому рахунку має бути 80 грн до порогу відключення послуг. Поріг відключення послуг можна побачити на головному екрані додатка Мій Київстар.

Найчастіше запитують

Кур’єрська служба працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00). Якщо ви замовили карту до 15:00, то отримаєте її впродовж трьох годин. Якщо ж після 15:00 або у вихідний день — наступного робочого дня до 13:00.

Будь ласка, зверніть увагу. Щоб призупинити поширення коронавірусної інфекції територією України, в деяких містах введені обмеження перевезень, тому строк доставки може затягнутися до двох робочих днів.

У Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Чернігові, Черкасах, Чернівцях, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Полтаві й Івано-Франківську. Щоб отримати нову SIM-карту в інших населених пунктах, зверніться до найближчого магазину Київстар.