Послуга

100 хвилин на інші мережі та за кордон

Підключайте 100 додаткових хвилин до свого тарифу й телефонуйте на інші мережі по Україні та за кордон усього за 30 грн на місяць.

Як підключити

  • За запитом * 270 * 1#
  • У додатку Мій Київстар
  • За номером 477 або 466, або 477 * 203

Як користуватися

Витрачайте хвилини для дзвінків на:

  • Vodafone, lifecell та інші мобільні мережі (крім Київстар)
  • Міські номери по Україні
  • CDMA (з кодом 092, 094)
  • Номери Польщі, Італії, Росії, Чехії й Німеччини

Щоб перевірити залишок хвилин: надішліть запит * 270#

Скільки це коштує

  • Плата за пакет — 30 грн/міс

Тарифи вказані з урахуванням усіх податків та зборів

Найчастіше запитують

Хвилини можна використовувати тільки на території України.

У перший день календарного місяця знімається плата за пакет та нараховується 100 хвилин. Якщо в день планової оплати на рахунку буде недостатньо коштів, спроби повторюватимуться кожну добу з 00:00 до 03:00. Якщо протягом дня ви поповнили рахунок на достатню суму, оплата знімається автоматично після поповнення.

Хвилини діють до кінця місяця, у якому їх було нараховано. Невикористані хвилини анулюються.

<ul> <li>за допомогою запиту <strong>*270*0#</strong></li> <li>у додатку <a href="https://my.kyivstar.ua/"><u>Мій Київстар</u></a></li> <li>за номером <strong>477</strong>, <strong>466</strong> або <strong>477*203</strong></li> </ul> Також пакет автоматично відключається, якщо ви перейшли з контрактного тарифу на передплату. Якщо відключити пакет, невикористані хвилини анулюються.

У першу чергу використовуються пакетні хвилини, а потім хвилини за вашим тарифом. Якщо під час дзвінка ви використаєте всі пакетні хвилини, дзвінок буде оплачуватися за умовами вашого тарифу.

Усі контрактні некорпоративні абоненти з тарифами:

<ul> <li>Київстар Родина</li> <li>Простий</li> <li>Smart Регіон</li> <li>Smart</li> <li>Smart+</li> <li>Smart Max</li> <li>Smart Business</li> <li>Smart Business+</li> <li>Smart Premium</li> <li>Дзвінки для батьків</li> <li>Інтернет для батьків</li> </ul>

Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює зазначеній вартості хвилини. Вартість усіх наступних секунд вказаної хвилини в межах розмови включена у вартість такої першої секунди розмови.