Персона іконка
phone2 iconpower icon

У тарифі: мобільний зв’язок

phone2 icon

Мобільний зв’язок

Мобільний інтернет

Безлім

Дзвінки в мережі Київстар

Безлім

Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також за кордон

Польща, Італія, Росія, Німеччина, Чехія

1000 хв

Коли використаєте всі хвилини тарифу

 • Дзвінки на інші мобільні по Україні  —  1.5 грн/хв
 • Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також за кордон  —  1.5 грн/хв
 • Дзвінки на міські номери по Україні  —  1.5 грн/хв

SMS по Україні

1000 шт

Коли використаєте всі SMS тарифу

 • SMS по Україні  —  3 грн/пакет 10 шт

Додаткові пакети з мегабайтами, хвилинами та повідомленнями нараховуються, тільки якщо ви користувалися цими послугами. Пакети діють протягом доби (з 00:00 до 23:59)

SIM для другого телефона

sim-for-smartphone-icon

Додаткова SIM-карта для вашого другого телефона з тим самим номером та набором послуг мобільного зв’язку. Її можна поставити в інший телефон або планшет та використати для дзвінків і мобільного інтернету.

Дізнатися більше

SIM для планшета

sim-for-tablet-icon

Додаткова SIM-карта для планшета або ноутбука. Її можна використати тільки для мобільного інтернету.

Дізнатися більше

SIM для розумних пристроїв

sim-for-devices-icon

Додаткова SIM-карта для розумних пристроїв. Її можна поставити в сигналізацію, GPS-трекер, смарт-годинник тощо. Отримати цю додаткову SIM ви можете в найближчому магазині Київстар.

Дізнатися більше

Підписки та послуги

Як знімається плата за тариф?

Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься 600 грн. Далі плата зніматиметься щодня рівними частинами впродовж календарного місяця.

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, ви й далі зможете телефонувати, користуватися інтернетом тощо, а оплатити все пізніше без комісій.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.

Найчастіше запитують

Ні, жодних додаткових платежів вносити не потрібно.

Орієнтовна вартість – середня вартість послуг за тарифним планом/пакетом послуг за 1 день, що обчислюється шляхом ділення встановленого розміру плати за тарифний план/пакет послуг за відповідний період на тривалість цього періоду у днях. Якщо період плати за такі послуги становить один місяць, орієнтовна вартість розраховується шляхом ділення розміру плати за тарифний план/пакет послуг на 30 днів. Результат від ділення округлюється до копійок. Орієнтовна вартість призначена для спрощення порівняння споживачами умов різних тарифних планів/пакетів послуг.

У перший місяць обслуговування знімається плата за пакет «Перший місяць обслуговування» — 600 грн (знімається на наступний день після підключення). Надалі плата за тарифний план нараховується щодня рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці.

Будь ласка, зверніть увагу. Послуга «Домашній Інтернет» надається за умови технічної можливості підключення. Вартість послуги становить 25 грн, які знімаються з особового рахунку домашнього інтернету. Після активації послуги кошти повертаються на рахунок.

Якщо ви внесли плату за тариф, то домашній інтернет гарантовано працюватиме до кінця місяця, навіть якщо в середині місяця на мобільному рахунку не буде коштів та ви не матимете змоги здійснювати дзвінки.

Абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» можуть перейти на цей тариф, скориставшись послугою «Міграція». При переході з передплати на умови за договором ви зберігаєте свій номер та підключені послуги (якщо вони доступні на обслуговуванні за договором).

Абоненти інших українських операторів можуть розпочати обслуговування в мережі «Київстар» з новим номером. Щоб зберегти свій номер, скористайтесь послугою MNP, а щоб не пропустити дзвінки на свій попередній номер – безкоштовною послугою «Комфортний перехід».

Абоненти мережі Київстар, що обслуговуються за договором, можуть змінити свій тарифний план у системі Мій Київстар чи за номером 477*1, або завітати до нашого магазину.

Абоненти мережі «Київстар», що обслуговуються за договором та бажають додати до свого тарифу послугу «Домашній Інтернет», можуть подати заявку на підключення у магазині Київстар.

Заявку на зміну тарифу можна подати в будь-який час, а в останній день місяця — до 20:00.

За умовами тарифного плану ви можете скористатися пакетами SMS та MMS. Пакети надаються автоматично тільки в момент відправки першого SMS чи МMS.

SMS по Україні (щоденно 100 пакетів по 10 SMS кожен)3,00 грн/пакет
SMS по Україні понад пакетний обсяг або якщо на рахунку коштів менше, ніж вартість пакета1,00 грн/SMS
SMS на іноземні номери (щоденно 1 пакет по 10 SMS)10 грн/пакет
SMS на іноземні номери понад пакетний обсяг або якщо на рахунку коштів менше, ніж вартість пакета3,00 грн/SMS
МMS-повідомлення (щоденно 100 пакетів по 10 МMS кожен)3,00 грн/пакет
МMS-повідомлення понад пакетний обсяг або якщо на рахунку коштів менше, ніж вартість пакета1,00 грн/МMS

Зверніть увагу. Обмін МMS-повідомленнями доступний тільки в мережі Київстар. Щоб перевірити, скільки ви використали SMS і MMS, наберіть – *251#

Детальніше про додаткові пакети SMS та MMS.

 • Вони нараховуються тільки якщо ви надсилали повідомлення.
 • Діють до кінця дня (з 00:00 до 23:59:59). Невикористані повідомлення анулюються.
 • У момент, коли нараховується пакет, знімається плата за нього.
 • Якщо не вистачило коштів для оплати пакета і знялася плата за кожне повідомлення, такий тариф діятиме до кінця доби (до 23:59:59) навіть після поповнення рахунку. Оплата за пакети повідомлень відновиться автоматично наступної доби або після поповнення рахунку.
 • Якщо на рахунку не вистачило коштів для оплати пакета та за кожне повідомлення, після поповнення в першу чергу діятиме оплата за пакет.
 • Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.
 • Під твердженням «безлім на Київстар» слід розуміти, що дзвінки на мобільні номери, які обслуговуються в мережі Київстар, не тарифікуються.
 • Доступ до мережі 3G та 4G надається за наявності 3G- або 4G-покриття відповідно, і в разі технічної можливості надання та отримання таких послуг. Щоб користуватися мобільним інтернетом, змініть назву точки доступу на internet.
 • Списання кожних 200 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент прийому/передачі першого байта кожних 200 КБ даних.
 • Для тарифу не застосовується обмеження швидкості мобільного інтернету за умовами Політики справедливого користування мережевими ресурсами.
 • Мінімальний строк дії тарифного плану становить 30 днів із дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.
 • Тарифний план діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Дія тарифного плану може бути обмежена на території проведення Операції Об'єднаних Сил. Умови тарифного плану для вашого регіону діють на території, визначеній в розділі «Територія дії тарифного плану».
 • Зверніть увагу, додаткові умови надання компанією Київстар телекомунікаційних послуг розміщені в розділі «Важливо знати».
 • Тарифи наведені з урахуванням всіх податків та зборів.

Завітайте до найближчого магазину Київстар з паспортом та ІПН і подайте відповідну заявку. При цьому наявний особовий рахунок домашнього інтернету буде автоматично замінено на новий, щоб об’єднати його з вашим мобільним номером. Якщо на старому особовому рахунку є кошти, ви можете повернути їх на картковий або розрахунковий рахунок.

Якщо у вас немає домашнього інтернету від Київстар, переконайтеся, що за вашою адресою є технічна можливість підключення. Це можна зробити за посиланням.

Перший раз обсяг послуг у тарифі нараховується:

 • при новому підключенні або міграції з передплати – відразу при підключенні;
 • при переході на цей тарифний план з іншого тарифу за договором – 1-го числа календарного місяця.

Надалі обсяг послуг нараховується 1-го числа кожного календарного місяця. Термін дії обсягу тарифних послуг – до останнього дня календарного місяця (23 год 59 хв). Невикористані хвилини, SMS та мегабайти анулюються.

Перевірка залишку нетарифікованого обсягу послуг у поточному місяці – *112#