Завершуємо оновлення IT-систем Київстар

З 30 вересня до 5 жовтня включно ми завершимо оновлення системи, щоб покращити якість обслуговування. У цей час послуги зв'язку працюватимуть у звичайному режимі. З 30 вересня до 2 жовтня може бути обмежено можливість користуватися лише деякими не основними сервісами для абонентів передплати, контрактних та корпоративних абонентів, клієнтів Домашнього Інтернету та тарифів ВСЕ РАЗОМ.

bss img

Чому ці оновлення важливі

ks-logo

Збільшуємо надійність телеком-інфраструктури

safety icon

Покращуємо захист систем

devices icon

Підвищуємо якість надання послуг

Як послуги працюватимуть під час оновлень

В цей час працюватимуть всі основні послуги зв’язку: мобільний та Домашній Інтернет, дзвінки в мережі, на номери інших операторів та на популярні напрямки за кордон. Послуги в роумінгу працюватимуть у більшості країн світу.

img bss

Лише у деяких додаткових сервісах з 30 вересня тимчасово може бути обмежено можливість:

 • Поповнювати та перевіряти рахунок після 22:00
 • Користуватися додатком та вебверсією Мій Київстар після 22:00
 • Змінювати стару SIM-карту на нову після 18:00
 • Змінювати тарифний план або форму обслуговування після 10:00
 • Підключати та відключати додаткові послуги після 10:00
 • Подавати заявку на перенесення номера в мережу іншого оператора (MNP) після 22:00 29 вересня

Та здійснювати деякі інші операції за номером або особовим рахунком.

Оновлення деяких умов обслуговування

Оновлення умов вашого тарифу

Роумінг

Дзвінки за кордон

Послуги

Тарифи та акції

Фінансові послуги

Оновлення умов вашого тарифу

Роумінгу у тарифах Київстар Назавжди з пакетами Мобільна сім’я або Партнер

У роумінгу діятимуть стандартні умови. Будь ласка, зверніть увагу. Частина змін, які описана на цій сторінці, почне діяти з 1 жовтня.

Роумінг

Суперсила Роумінг

Раніше абоненти, які підключили Суперсилу Роумінг, отримували лише 500 Мб інтернету. Тепер вони отримуватимуть 50 бонусів (1 бонус дорівнює 1 грн), які зможуть використати на свій розсуд на інтернет, розмови або SMS.

При цьому, у більшості популярних країн (країни 1 та 2 роумінгових зон) будуть діяти спеціальні тарифи: 0,1 або 0,2 грн за мегабайт, 1 або 2 грн за хвилину розмови, 1 або 2 грн за SMS.

Роумінг як вдома

 • Якщо раніше всі абоненти контрактної форми обслуговування отримували однаковий додатковий пакет послуг для використання у роумінгу, то зараз абоненти з певними тарифами зможуть використовувати у роумінгу послуги, які входять саме в їх основний пакет.

Серед таких тарифів: Київстар 4G Extra 2018, Київстар 4G Extra, Smart+, Smart Max, ВАШ Старт, ВАШ Вибір, ВАШ Оптимум, ВАШ Комфорт, LOVE UA Контракт.

Наприклад, в абонентів з тарифом Smart Max буде діяти безлімітний мобільний інтернет, безлім на дзвінки на номери Київстар та на всі вхідні, та 300 хвилин для дзвінків на номери країни перебування і номери інших операторів в Україні. Послуги із тарифу діятимуть у роумінгу за умови, що за номером не підключено додатковий пакет роумінгу, наприклад, Ідеальний роумінг.

Будь ласка, зверніть увагу. Використання мобільного інтернету у роумінгу відбувається на тих же умовах, що й в Україні.

 • У деяких абонентів продовжать діяти попередні умови — вони отримуватимуть додатковий пакет послуг: 15 ГБ мобільного інтернету, вхідні дзвінки — безлімітні, 500 хвилин для вихідних дзвінків на українські номери (включно з дзвінками на Київстар) та номери в країні перебування, 50 SMS. Серед таких тарифів: Київстар 4G Extra+ 2018, Київстар 4G Extra+, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Business, Київстар 4G Business Premium, Київстар 4G Business VIP, Smart Business, Smart Premium, Smart Business+, ВАШ Преміум, ВАШ Преміум+.
 • Інші клієнти отримуватимуть 5000 МБ мобільного інтернету, безліміт на всі вхідні дзвінки й 100 хвилин на всі українські номери (включно з дзвінками на Київстар) та на номери країни перебування. Ці умови будуть у тарифах Безлім, Київстар Родина 2018, Київстар 4G Simple, Київстар 4G Simple+, Київстар 4G, Київстар Онлайн+, Smart Регіон, Простий, Smart, Дзвінки для батьків 2020, Інтернет для батьків 2020, Дзвінки для батьків, Інтернет для батьків, ВАШ Регіон, Київстар Родина.
 • У тарифі ВАШ Безлім абоненти будуть отримувати додатковий пакет послуг щомісяця: 15 ГБ, безлім на всі вхідні дзвінки та вихідні на Київстар, 500 хвилин на інші українські номери та номери країни перебування.
 • SMS, що надаються за умовами послуги, можна використовувати для надсилання повідомлень на українські номери та номери країни перебування.

Тарифи у роумінгу

Наші абоненти, які користуються стандартними умовами роумінгу або послугою Ідеальний роумінг зможуть використовувати SMS-пакети для надсилання повідомлень в Україну та на номери країни перебування. Дзвінки та SMS на інші напрямки у них будуть тарифікуватися окремо згідно з умовами за посиланням

Дзвінки у роумінгу

У деяких країнах на спеціальні коди будуть діяти окремі умови оплати вартості дзвінка, якщо абонент у роумінгу телефонує на номер із цим кодом перебуваючи у цій країні. Вартість складе 50 грн/хв.

Перелік кодів доступний за посиланням

Дзвінки за кордон

Дзвінки за кордон з використанням хвилин на інші напрямки у тарифі

У багатьох тарифах Київстар хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків за кордон. З 1 жовтня, коли ці хвилини в пакеті закінчаться, абоненти й надалі зможуть телефонувати на номери в цих країнах. У такому випадку просто будуть діяти стандартні тарифи на міжнародні дзвінки.

Світ на зв'язку

Якщо раніше, не оплативши пакет хвилин, контрактний абонент не міг телефонувати на номери за кордон, то тепер він зможе телефонувати, якщо є достатня сума на рахунку для оплати хвилини розмови — 5 грн/хв. Оплативши повну вартість пакета, абоненти знову зможуть користуватися його умовами у повному обсязі.

Послуги

Оплата та підключення додаткових послуг

Тепер після подання заявки на підключення додаткових послуг абонентам контрактної форми обслуговування не треба чекати опівночі, щоб відбулася оплата послуги (вартість підключення та/або вартість послуги на місяць) та її підключення. Тепер послуга буде оплачуватися та підключатися одразу після подання заявки.

Київстар ТВ Weekend

Тепер термін дії пакета Київстар ТВ Weekend буде трохи довшим — день підключення та ще 2 доби після цього.

Зміна номера на довільний

В цілях безпеки Київстар тимчасово не надаватиме абонентам послугу Зміна номера на довільний. Ми працюємо над новою механікою підключення послуги й повідомимо про її відновлення. Звертаємо увагу, що абоненти, які вже скористалися зміною не номеру після 30 вересня не зможуть змінити його на попередній.

Додатковий номер

В рамках послуги Додатковий номер наші абоненти можуть користуватися другим номером телефону на одній SIM-картці. Наприклад, це корисно для розміщення оголошень онлайн, щоб ваш основний номер не став відомий шахраям. В рамках оновлень в цілях безпеки, якщо абонент відключив послугу Додатковий номер, то відновити той самий номер після нового підключення буде неможливо.

Додаткові пакети хвилин для дзвінків

Плата за користування додатковими пакетами хвилин на інші мережі буде зніматися у повному обсязі за весь місяць — перший раз при підключенні, а далі щомісяця 1-го числа.

SIM для другого телефона та SIM для планшета

З 1 жовтня щомісячна плата за ці послуги буде зніматися в повному обсязі. Перший раз після підключення, а далі — 1-го числа кожного місяця.

SMS про залишок

Щоб зменшити кількість інформаційних сповіщень та зробити користування послугами Київстар більш клієнтоорієнтованим, ми будемо надсилати SMS про залишок коштів на рахунку один раз — коли буде досягнуто поріг інформування.

Тимчасове закриття номера

Завдяки цій послузі контрактні абоненти Київстар можуть зупинити обслуговування номера на строк до 6 місяців, а потім відновити його. З 1 жовтня 2022 року це можна зробити в магазинах Київстар, за номером 477 або 0 800 300 466

Будь ласка, зверніть увагу. При тимчасовому блокуванні номера також недоступними будуть вхідні дзвінки та SMS.

Статична IP-адреса для контрактних абонентів

Контрактні абоненти можуть без жодних доплат користуватися Домашнім Інтернетом Київстар як Суперсилою або якщо він включений у вартість тарифу. З 1 жовтня для контрактних абонентів з Домашнім Інтернетом не буде доступна можливість підключити послугу Статична IP-адреса. Проте в абонентів, у яких вже підключена ця послуга, вона буде діяти далі.

Прямий номер

Завдяки послузі Прямий номер наші абоненти можуть мати прямий номер мережі фіксованого зв'язку та переадресовувати всі вхідні дзвінки з них на один номер Київстар. Тепер наші абоненти зможуть підключити до 25 прямих номерів в рамках цієї послуги. Якщо якийсь із цих номерів був відключений, то підключити його знову буде неможливо.

Тарифи та акції

Акція Моя сім’я

Абоненти Київстар, які раніше підключили акційну пропозицію Моя сім’я, зможуть користуватися знижкою на тариф в рамках акції до 30 вересня 2022 року включно. З 1 жовтня 2022 року акція припиняє діяти.

Фінансові послуги

Мікрокредит

Послуга Мікрокредит буде діяти протягом дня підключення та ще 72 години після цього. Також абоненти зможуть повторно замовити послугу, навіть якщо підключали її впродовж останніх 30 днів. Раніше такої можливості у них не було.

Відстрочка платежу

Абоненти контрактної форми обслуговування можуть користуватися Відстрочкою платежу, тобто користуватися всіма послугами у тарифі, не оплативши їх одразу. Абоненти можуть самостійно підключати або відключати послугу, змінювати розмір кредитного ліміту. Раніше це можна було зробити лише 1-го числа місяця (підключення/відключення). Тепер ці заявки абонентів виконуватимуться впродовж однієї доби, і їх не треба чекати до місяця.

Найчастіше запитують