#НазустрічПеремозі

Допомагаємо разом

Надсилайте благодійні SMS на короткі номери. Одне повідомлення — це лише кілька гривень, які разом створюють величезну підтримку для України.

Emblem of Ukraine

Понад 33 мільйони гривень благодійних коштів ми вже перерахували на гуманітарні потреби військових, лікарень, літніх людей та постраждалих від жорстокої війни. Долучайтеся!

Як допомогти

Долучитися можуть всі абоненти з тарифами передплати

OE zbir poster

Підтримка військових

Надсилайте SMS із будь-яким текстом на номер 88009 — з мобільного рахунку буде перераховано 10 грн до благодійного фонду Повернись живим на нові пікапи для захисників.

Або перераховуйте зручну для вас суму через СМАРТ-ГРОШІ на потреби української армії.

opora img

Підтримка лікарень

Надсилайте SMS із будь-яким текстом на номер 88000 — з мобільного рахунку буде перераховано 20 грн до благодійного фонду Твоя опора.

Або перераховуйте зручну для вас суму через СМАРТ-ГРОШІ, щоб допомогти українським медичним закладам, які рятують мирне населення та військових.

help img

Підтримка бабусь та дідусів

Надсилайте SMS із будь-яким текстом на номер 88080 — з мобільного рахунку буде перераховано 10 грн до благодійного фонду Let's help, який опікується пансіонатами для літніх людей.

Або перераховуйте зручну для вас суму через СМАРТ-ГРОШІ, щоб підтримати самотніх стареньких.

caritas-ukraine-girl

Підтримка постраждалих від війни

Надсилайте SMS із будь-яким текстом на номер 88012 — з мобільного рахунку буде перераховано 25 грн до міжнародного благодійного фонду Карітас України, щоб придбати продукти, медикаменти та одяг людям, які через війну втратили домівки, майно та опинилися на межі гуманітарної катастрофи.