2014 рік

Травень

Мобільний застосунок «Добре бачу» — володар Гран-прі і двох золотих нагород фестивалю інтерактивної реклами PROpeller Digital

28 травня 2014 р. мобільний застосунок «Добре бачу» завоював золото в номінаціях «Мобільні кампанії та сервіси» та «Соціальна реклама та благодійність», а також Гран-прі на міжнародній інтернет-премії «PROpeller Digital».

Квітень

«Київстар» — лідер серед провайдерів мобільного інтернету

«Київстар» посідає перше місце у рейтингу українських провайдерів мобільного інтернету. Такі дані наводить консалтингова група Expert and Consulting у своєму досліджені за підсумками 4 кварталу 2013 року. Кількість користувачів мобільного інтернету «Київстар» перевищує 11 млн, що становить понад 46% від загального числа користувачів мобільного інтернету України. Лідерські позиції «Київстар» зумовлені зростанням «розумних пристроїв» у мережі, постійним підвищенням якості послуги та вдалими маркетинговими пропозиціями.

Березень

Онлайн-чат «Київстар» визнано найкращим

«Київстар» визнано найкращим в практиці онлайн-обслуговування клієнтів відповідно до результатів міжнародного конкурсу «Кришталева гарнітура». 98% звернень в онлайн-чаті «Київстар» приймаються в перші 20 секунд. Задоволеність клієнтів обслуговуванням складає 91%. Таким чином, в лютому 2014 року абоненти компанії поставили чату оцінку 4,56 за 5-бальною шкалою.

Лютий

«Мобільне здоров'я від “Київстар”»: краща інновація 2013

У Києві відбулась церемонія нагородження переможців Національного конкурсу бізнес-кейсів із корпоративної соціальної відповідальності. Соціальна програма «Мобільне здоров'я від “Київстар”» стала переможцем у номінації «Краща інновація».

2013 рік

Грудень

«Київстар» — краща компанія телеком-ринку в рейтингу газети «Капітал»

Ділове видання «Капітал» склало рейтинг 500 кращих компаній України, які за останні п’ять років показали стабільні фінансові результати, і є найуспішнішими у своїй галузі. «Київстар» посів перше місце серед компаній телекомунікаційної галузі та 17-е місце серед усіх учасників рейтингу.

Листопад

«Київстар» отримав три нагороди в конкурсі «Краще корпоративне медіа — 2013»

За підсумками щорічного професійного конкурсу «Краще корпоративне медіа», організатором якого виступає Асоціація Корпоративних Медіа України, цього року «Київстар» отримав три нагороди. Одразу три видання компанії отримали визнання журі — «Київстар Бізнес» Дайджест, річний звіт компанії і корпоративний календар.

«Київстар» — переможець рейтингу проектного менеджменту

«Київстар» став переможцем у номінації «Краща компанія з управління портфелем проектів» в «Рейтингу проектного менеджменту», організованому компанією «Технології Управління Спайдер Україна» за підтримки телеканалу БТБ та відділення Project Management Institute (США) в Україні. Оператор взяв участь у щорічному дослідженні і також увійшов до трійки фіналістів рейтингу.

Серпень

Ділове видання Delo.UA визнало «Київстар» кращим інтернет-провайдером країни

Ділове видання Delo.UA склало рейтинг інтернет-провайдерів України на основі голосування читачів на сайті та оцінок експертів. Перше місце посів «Домашній Інтернет» від «Київстар».

«Київстар» — в рейтингу найкращих компаній України

У новому рейтингу ділового журналу «Інвестгазета» «ТОП-100. Найкращі компанії України» оператор «Київстар», за ефективністю бізнесу, показав найкращі результати серед компаній галузі телекоммунікацій, а також посів другу найвищу сходинку рейтингу серед усіх підприємств України.

Травень

«Київстар» — № 1 у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків — 2012» серед підприємств зв’язку

Всеукраїнська громадська організація Асоціація платників податків України оголосила результати національного рейтингу «Сумлінні платники податків-2012 ». Перше місце серед великих підприємств галузі транспорту та зв’язку України посіла компанія «Київстар».

Президент «Київстар» Ігор Литовченко — у ТОП-3 рейтингу «Кращі топ-менеджери України 2013»

Президент «Київстар»Ігор Литовченко визнаний одним з найбільш ефективних менеджерів серед керівників підприємств України. Так, у загальному рейтингу «Кращі топ-менеджери України 2013» за версією видавництва «Економіка» він входить до трійки лідерів, а у галузевому рейтингу — у телекомі —посів перше місце.

Березень

Проект «Київстар» «Поділись любов’ю до Криму!» визнаний найкращим проектом з озеленення територій 2012 року

Проект «Київстар» «Поділись любов’ю до Криму!» здобув перемогу в номінації «Найкращий проект з озеленення територій» конкурсу Green Awards Ukraine 2012, нагородження переможців якого відбулося 1 березня у Києві.

Call-центр «Київстар» названий найкращим контактним центром для роботи

19 березня Call-центр «Київстар» став переможцем найпрестижнішого в СНД професійного конкурсу CCG Call Center Awards «Кришталева гарнітура», отримавши нагороду у номінації «Найкращий контактний центр для роботи». Це вже друга нагорода call-центру компанії у даній номінації. За право називатися найкращим контакт-центром для роботи в фіналі конкурсу змагалися «Київстар», «МТС-Україна», «Сбербанк Россия» і російська роздрібна мережа «Enter». В результаті перемогу здобув національний телеком-оператор України — «Київстар». Всього у 2013 році на конкурс було подано 207 заявок від більш ніж 100 контактних центрів із різних країн СНД.

Співробітник «Київстар» став кращим корпоративним волонтером України в 2012 році

19 березня відбулось нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні-2012». Співробітник дніпропетровської філії компанії «Київстар», Ігор Джебян був визнаний переможцем в спеціальній номінації «Кращий Волонтер».

Січень

«Київстар» увійшов до першого видання Національного реєстру рекордів України

Два рекорди, встановлені «Київстар», увійшли до першого друкованого видання «Національний Реєстр Рекордів України-2013». Це досягнення в сфері «Наука та технології» — найбільша кількість дзвінків, що пролунали у мережі протягом одного дня, і найбільша кількість міст, підключених до мережі широкосмугового проводового інтернету протягом 12 місяців.

2012 рік

Грудень

Проект «Київстар» «Розкажи дітям про безпеку в інтернеті» отримав нагороду IV Національного конкурсу бізнес-кейсів з КСВ 2012

12 грудня 2012 року відбулося урочисте нагородження компаній-переможців IV Національного конкурсу бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності. Проект «Київстар» «Розкажи дітям про безпеку в інтернеті» отримав перемогу в номінації «Найкращий вклад в розвиток України» (номінація в партнерстві з Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України») та увійшов в ТОП-3 кращих КСВ-проектів.

Соціальна кампанія «Київстар» «Розкажи дітям про безпеку в інтернеті» визнана одним з кращих соціальних проектів 2012 року.

Соціальна рекламна кампанія «Київстар» «Розкажи дітям про безпеку в інтернеті», що пройшла в квітні 2012 року, отримала бронзу в номінації «Соціальна реклама та благодійність» щорічного конкурсу Effie awards 2012. Інтернет-кампанію для проекту розробила цифрова агенція Prodigi. У центрі інформаційної кампанії збірний образ шахраїв, які підстерігають не лише дітей, але навіть їх батьків в мережі.

Листопад

За підсумками 2012 року, «Київстар» спочатку увійшов до шорт-листу 37 компаній та брендів, які відзначилися протягом року у галузі маркетингу, і, зрештою, став тріумфатором церемонії нагородження. В рамках вручення третьої щорічної премії X-RayMarketingAwardsкомпанія «Київстар»отримала нагороди одразу у 5 номінаціях. Премія X-RayMarketing Awards вручається найкращим компаніям і спеціалістам України в галузі маркетингу виданням Marketing Media Review (MMR).

«Київстар» — тріумфатор X-Raymarketing awards у таких номінаціях:

«Комунікаційна стратегія року», «Маркетинг стратегія року», «Стабільність/послідовність (3-5 років)»та «Benchmark галузі».

Директор з маркетингу Тарас Пархоменковже другий рік поспіль отримує нагороду «Кращий маркетолог».

Вересень

«Київстар» увійшов до ТОП-10 найбільших корпоративних платників податків України

За підсумками 2011 року «Київстар» увійшов до ТОП-10 найбільших платників податків України — за версією журналу «Кореспондент». У минулому році компанія сплатила до бюджету країни 4,5 млрд грн., що становить 1,2% від загального державного бюджету країни.

Рекламний ролик від «Київстар» «Батько» отримав винагороду на Московському Міжнародному Фестивалі Реклами

Рекламний ролик «Батько» продовжує приносить винагороди креативних фестивалів. На цей раз — срібло 22- го Московського Міжнародного Фестивалю Реклами, що відбувся у вересні 2012 року: http://www.sostav.ru/col umns/mmfr20/2012/winner_tv_cinema_advertising/.

Липень

До інтернет-мережі «Київстар» підключився 500 тисячний абонент

Кількість користувачів широкосмугового інтернету «Київстар» перевищила півмільйона. «Ювілейним» абонентом послуги став лікар-хірург з Черкас, що підключився до «Домашнього Інетрену» 18 липня 2012 року. Щасливий клієнт отримав від «Київстар» річну підписку на «Домашній Інтернет», ноутбук та Wi-Fi роутер.

Травень

Президент «Київстар» Ігор Литовченко серед лідерів рейтингу керівників «ТОП-100»

Ігор Литовченко, президент «Київстар», голова української бізнес-одиниці VimpelCom Ltd., посів перші позиції в номінаціях «Найкращий менеджер — лідер команди», «Найкращий менеджер — управління персоналом», а також очолив рейтинг менеджерів телеком галузі та увійшов до п’ятірки найкращих керівників країни згідно рейтингу «ТОП-100. Найкращі топ-менеджери України» видавництва «Економіка».

Березень

Call-центр «Киевстар» знову визнаний найкращим великим call-центром в СНД

«Київстар» отримав перемогу у міжнародному конкурсі CCG Call Center Awards 2012 «Кришталева Гарнітура» — одразу у двох номінаціях. Центр телефонного обслуговування абонентів оператора вже другий рік поспіль визнається найкращим великим сall-центром у СНД. Також у цьому році сall-центр «Київстар» переміг у номінації «Найкраща стратегія з поліпшення, програма модернізації».

Лютий

Мережа «Київстар» — знову серед найкращих у світі за якістю послуг

За результатами дослідження компанії Ericsson, проведеними у 4 кварталі 2011 року мережа «Київстар» входить у 25% найкращих мереж світу за показниками продуктивності та якості.

Січень

«Київстар» отримав подяку від міського голови Донецька

Від імені громадськості Донецька міський голова Олександр Лук’янченко подякував «Київстар»та особисто керівнику Донецького відділення компанії Олександру Курдюкову за реалізацію в регіоні низки проектів, що сприяють благоустрою міста, підготовці до прийому європейського чемпіонату з футболу, розвитку та навчанню молодого покоління, турботі про людей з особливими потребами.

Рекламні ролики «Київстар» здобули відзнаку експертів

У грудні 2011 року був оголошений рейтинг рекламних кампаній за версією редакції інтернет-видання про креативну рекламу в Україні AdMe.ua. Того ж місяця були оголошені результати конкурсу ADC*UA Awards— щорічного змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну. В обох конкурсах рекламні відео «Київстар» отримали почесні місця та увійшли до ТОП-3 рейтингу.

«Київстар» визнаний кращим роботодавцем

За результатами дослідження консалтингової компанії «Ернст енд Янг», яка проводить моніторинг вподобань українців щодо працевлаштування, у 2011 році компанія «Київстар»очолила рейтинг найпривабливіших роботодавців. Таке визнання компанія отримує вже не першій рік.

2011 рік

Жовтень

Створення унікального всеукраїнського проекту «Поділіться любов'ю до України» (iloveukraine.com.ua).

Проект покликаний об’єднати людей, що прагнуть пізнавати та ділитися з іншими знаннями, фотографіями та враженнями щодо різних місць України.

Квітень

«Київстар» — № 2 у рейтингу корпоративної соціальної відповідальності

Компанія «Київстар» зайняла друге місце у рейтингу корпоративної соціальної відповідальності за версією Всеукраїнського рейтингового журналу «ГVардія».

Президент «Київстар» — кращий топ-менеджер України

Ігор Литовченко, президент «Київстар», голова української бізнес-одиниці VimpelCom Ltd., переміг у номінаціях «Кращий менеджер — лідер команди» і «Кращий менеджер — управління персоналом», а також увійшов до п’ятірки кращих топ-менеджерів у загальному рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» видавництва «Економіка».

2010 рік

Грудень

«Київстар» — краща компанія України у галузі телекомунікацій

«Київстар» очолив рейтинг «ТОП 100 кращих компаній України» у галузі телекомунікацій, за версією видавництва «Економіка».

Президент «Київстар» — найавторитетніший топ-менеджер України

За версією видавництва «Комп&ньйон» Ігор Литовченко визнаний найавторитетнішим топ-менеджером України.

«Київстар» — № 1 серед телекомунікаційних операторів

«Київстар» посів перше місце серед телекомунікаційних операторів і друге загальне місце в рейтингу «Найшанованіші компанії України 2010» (The Ukraine’s Most Reputable Companies 2010).

«Київстар» найбільш екологічно відповідальна компанія України

За результатами опитування IRS group, проведеного в рамках проекту Екоомнібус, «Київстар» очолив рейтинг найбільш екологічно відповідальних компаній на телеком ринку України

Листопад

Соціальний звіт «Київстар» увійшов до ТОП-5 найкращих не фінансових звітів

За підсумками першого в Україні конкурсу Readers Choice Award, проведеного центром розвитку КСВ соціальний звіт «Київстар» увійшов до ТОП-5 найкращих не фінансових звітів.

«Київстар» завоював два Гран-прі за підсумками конкурсу «найкраще корпоративне видання України 2010».


«Київстар» визнано найкращим місцем роботи

За підсумками дослідження іміджу найкращих роботодавців України, що проведено Ernst&Young, «Київстар» визнано найкращим місцем роботи.

Вересень

«Київстар» очолив рейтинг найдорожчих брендів України за версією газети «Дело».


«Київстар» отримав найвищий індекс корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)

У рейтингу соціально відповідальних компаній України, складеному Reputation Capital Ukraine, «Київстар» отримав найвищий індекс корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) серед підприємств, що працюють в Україні.

Травень

«Київстар» посів перше місце у рейтингу «Найбільш шановані роботодавці України 2009», складеному Reputation Capital Ukraine.

Квітень

«Київстар» — № 2 у рейтингу соціально-відповідальних компаній

«Київстар» зайняв друге місце у рейтингу соціально-відповідальних компаній за версією журналу «ГVардія», а також перше місце в категорії «Сфера послуг» цього ж рейтингу.

Березень

Call-центр «Київстар» визнано кращим в СНД у номінації «Обслуговування клієнтів».

2009 рік

Грудень

«ТОП-100. Найбільші компанії України»: «Київстар» — лідер за прибутком

У грудні видавництво «Економіка» разом з діловим виданням «Інвестгазета» склали бізнес-рейтинг «ТОП-100. Найбільші компанії України», сформований на основі проведеного ними дослідження. Найприбутковішою компанією, згідно даним журналу «ТОП-100», визнаний «Київстар» — за перше півріччя компанія заробила 2,1 млрд грн., при цьому її чистий дохід склав 5,7 млрд.

Ігор Литовченко — найуспішніший та найавторитетніший менеджер України

Діловий аналітичний журнал «Комп&ньон» опублікував результати останнього опитування, згідно з яким Ігоря Литовченко визнано найуспішнішим та найавторитетнішим серед топ-менеджерів України.

«Київстар» — на 1 місці в конкурсі бізнес-кейсів по КСО

В першому національному конкурсі бізнес-кейсів по КСО, проведеному Центром розвитку КСО, «Київстар» здобув 1 місце за соціальну програму «Мобільна культура». Програма проводиться з 2005 року з метою формування етичних норм використання мобільного телефону в громадських місцях.

«Київстар» — одна з найповажаніших компаній в Україні

«Київстар» посів друге місце в рейтингу «Найповажаніші компаній Україні», який проводився компанією Reputation Institute. Для українського дослідження було відібрано 30 компаній — лідерів в 9 галузях національної економіки. Критерії, які виявилися найбільш важливими для українців у процесі вибору кращих компаній — це якість продукту, управлінський стиль і результативність компанії. Іншими драйверами корпоративної репутації послужили умови праці, інновації, лідерство й соціальна відповідальність компаній.

Липень

«Київстар» названо найдорожчим корпоративним брендом

Рейтинговий журнал «ГVардія» та видавничий будинок «Галицькі контракти» визначили вартість найдорожчих корпоративних брендів в Україні. Бренд «Київстар» зайняв 1 місце в загальному рейтингу, вартість бренда оцінена в 17 103,674 млн. грн.

Квітень

«Київстар» — один з лідерів КСО в Україні

В рейтингу соціально відповідальних компаній Всеукраїнського рейтингового журналу «Гвардія» компанія «Київстар» зайняла 2 місце. Експерти відзначили, що «Київстар» першим в Україні інтегрував КСО у свою бізнес-стратегію: «Сьогодні для „Київстар“ соціальна відповідальність бізнесу — це комплексна діяльність, що включає такі напрямки, як екологічна відповідальність, а також відповідальність по відношенню до продукту, держави співробітників, соціальних потреб суспільства».

Травень

«Київстар» — найбажаніший роботодавець для студентів

У травні 2009 р. дослідницька компанія PRAVDA Research провела опитування серед українських студентів 4–5курсів 12 найбільших українських ВУЗів. Метою опитування було вивчення ринку праці й погляд на цей ринок очами починаючих фахівців. Серед компаній, близьких до «ідеалу» роботодавця, студенти назвали «Київстар».

Рейтинг «ТОП-100»: Ігор Литовченко — кращий топ-менеджер України

«ІнвестГазета» склала рейтинг кращих керівників України — «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України». Відповідно до рейтингу, найефективнішим керівником визнаний Ігор Литовченко. Президент «Київстар» набрав максимальну кількість балів — 50 (по 10 за особисту, комунікативну, інноваційну, соціальну й корпоративну ефективність). Крім 1-гомісця в загальному рейтингу, Ігор Володимирович став кращим менеджером у номінації «Лідер команди».

Лютий

«Київстар» — абсолютний фаворит у галузі мобільного зв’язку й компанія, якій довіряють українці

За підсумками міжнародного конкурсу «Фаворити Успіху», що визначає кращі бренди в різних сферах української економіки, абсолютним Фаворитом Успіху в номінаціях «Національний оператор мобільного зв’язку» і «Нова якість мобільного зв’язку» став бренд «Київстар». Рейтингові дослідження, на підставі яких визначаються «фаворити» у всіх галузях вітчизняного ринку споживчих товарів і послуг, проводяться двома дослідницькими структурами — компанією «InMind» і Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Січень

Ігор Литовченко — один із найуспішніших керівників України

Видання «ГVардія» склало рейтинг кращих керівників України за підсумками минулого року, а також відповідні галузеві рейтинги для основних сфер української економіки. Судячи з рішення членів Експертної ради видання, президента «Київстар» Ігоря Литовченко названо одним із кращих керівників України та найефективнішим топ-менеджером сфери мобільного зв’язку.

2008 рік

Листопад

«Київстар» — кращий роботодавець України

Компанія «Київстар» посіла перше місце серед роботодавців у галузі й загальному рейтингу за версією журналу «Кореспондент» та тим самим підтвердила своє звання кращого роботодавця України.

Президент «Київстар» — кращий топ-менеджер України

Президент «Київстар» Ігор Литовченко посів перше місце в щорічному рейтингу «10 кращих топ-менеджерів України» видання «Комп&ньон», його було визнано кращим топ-менеджером України. На думку експертів, того що достеменно відомо про ділові й особисті якості Ігоря Володимировича досить, щоб зрозуміти причини його успіху — відмінник у школі, університеті й бізнесі — цілком логічний життєвий шлях.

Жовтень

«Київстар» — найбільший платник податків Києва

У рейтингу кращих платників податків за перші вісім місяців 2008 року, який було складено Державною податковою адміністрацією України, компанія «Київстар» посіла перше місце.

Вересень

«Київстар» — № 1 у рейтингу компаній, які надихають

У щорічному рейтингу журналу «Комп&ньоН» «10 компаній, які надихають» компанія «Київстар» зайняла першу — лідируючу позицію, причому другий рік підряд. Експерти відзначили, що компанія формує не просто образ оператора зв’язку, а посередника при спілкуванні людей.

Червень

«Київстар» — найдорожчий бренд України

Компанія «Київстар» зайняла 1-емісце в рейтингу найдорожчих брендів України, який було складено Всеукраїнською рейтинговою програмою «Гвардія». На думку експертів, високий рівень управління брендом дозволяє «Київстар» не тільки утримувати лідерство на ринку, але й активно його зміцнювати.

Квітень

«Київстар» — найінноваційніша компанія серед мобільних операторів

Компанія «Київстар» зайняла 1-емісце серед операторів мобільного зв’язку в рейтингу новаторів, проведеному Всеукраїнською рейтинговою програмою «Гвардія». Одним з основних конкурентних переваг компанії експерти назвали те, що «Київстар» пропонує ті інновації, які приносять користь абонентам.

Березень

«Київстар» — лідер КСВ

Компанія «Київстар» одержала найвищі оцінки експертів у рейтингу Соціально відповідальних компаній, який провела всеукраїнська рейтингова програма «Гвардія». У всіх представлених в рейтингу напрямках: відношення до продукту, відношення до держави, відношення до споживача, відношення до суспільства, відношення до співробітників, відношення до корпоративного будівництва, «Київстар» одержав комплексний рейтинг А+ та отримав позицію одного з лідерів КСВ.

«Київстар» — кращий роботодавець України за версією журналу «Діловий»

Компанію «Київстар» визнано абсолютним лідером рейтингу «50 кращих роботодавців» журналу «Діловий» в усіх категоріях та за всіма версіями — на думку представників top-, middle- та low-менеджменту. «Київстар» посів 1-емісце в основному рейтингу «50 кращих роботодавців України», значно випередивши інші компанії за кількістю голосів. У рейтингу «Кращого роботодавця галузі телекомунікацій» національний оператор зайняв теж 1-шупозицію.

2007 рік

Листопада

Президент «Київстар» — кращий топ-менеджер України

Згідно рейтингу «Кращих топ-менеджерів України» аналітичного ділового журналу «Комп&ньон», Ігоря Литовченко визнано кращим топ-менеджером України-2007 — він посів третє місце у рейтингу. Його сильними сторонами названо: харизматичність, бізнес-результативність, професіоналізм, залученність у бізнес, корпоративний і управлінський потенціал.

«Київстар» — кращий роботодавець України!

У ході спецопросу компанії Gf Ukraine для щотижневого журналу «Кореспондент» експерти назвали кращих у країні роботодавців. «Київстар» визнано не тільки кращим роботодавцем серед телекомунікаційних компаній — у підсумковому рейтингу по всіх галузях компанія зайняла почесне перше місце.

Жовтень

«Київстар» рятує жертв торгівлі людьми

Міжнародна організація міграції відзначила компанію «Київстар» нагородою «За особливі заслуги в протидії торгівлі людьми в Україні». Завдяки виділеному національним оператором короткому безкоштовному номеру було врятовано 34 жертви торгівлі людьми, ще більше сотні отримали коштовну інформацію, яка допомогла їм уникнути рабства.

Вересень

«Київстар» — лідер рейтингу компаній, які надихають

У щорічному рейтингу журналу «Комп&ньоН» «10 компаній, що надихають», компанія «Київстар» посідає першу — лідируючу позицію. Як стверджують експерти, «Київстар» надихає своїм прагненням до лідерства, корпоративною стратегією, орієнтованістю на клієнта, репутацією, HR-політикою, нестандартністю маркетингових рішень та соціальною відповідальністю.

Липень

Компанія «Київстар» — один з найбільш привабливих роботодавців

За результатами дослідження компанії «Робота Інтернешнл», компанія «Київстар» посіла друге місце в переліку найбільш привабливих роботодавців, піднявшись ще на одну сходинку в порівнянні з попереднім місяцем. Рейтинг популярності базується на кількості переглядів сторінок роботодавців, розміщених на порталі rabota.ua.

Травень

Ендрю Сіммонс у десятці кращих фінансових директорів України

Ендрю Сіммонс, фінансовий директор компанії «Київстар», посів четверте місце серед десятьох кращих фінансових директорів країни за версією журналу «Комп&ньон». Експерти видання відзначили його сучасні методи управління фінансами й висококласний фінансовий аналіз, що допомогло компанії «Київстар» стати лідером серед українських мобільних операторів.

«Київстар» — найдорожчий бренд України у номінації FMCG

Компанія «Київстар» визнана найдорожчим брендом у номінації FMCG (товари широко споживання) по рейтингу «Гвардія брендів», який проводиться Українським рейтинговим агентством і Видавничим будинком «Галицькі контракти». Члени журі відзначили досягнення компанії, якість покриття й обслуговування абонентів, пропозиції на ринку й силу суспільної позиції.

2006 рік

Грудень

Ігор Литовченко — у трійці кращих топ-менеджерів України

Ігор Литовченко, президент компанії «Київстар», увійшов у трійку кращих топ-менеджерів країни за версією журналу «Комп&ньон». Експерти видання відзначають його видатні керівні якості, які вивели «Київстар» на позиції лідера мобільних операторів.

Комунікаційні програми «Київстар» отримали одразу три нагороди «EFFIE Awards Ukraine 2006»

Нагорода «EFFIE» у світовому масштабі — свідоцтво високих досягнень і практичних наробітків в області реклами й PR-Технологій. Конкурс «EFFIE Awards Ukraine», заснований на базі міжнародної рекламної коаліції і нарешті презентований в Україні, уперше роздавав почесні нагороди. Комунікаційні програми «Київстар» у дебютному конкурсі одержали нагороди відразу в трьох номінаціях:

  • Золота EFFIE — за рекламну кампанію «Краща країна — краще покриття».
  • Срібна EFFIE — за комунікаційну програму «Україна — серце Європи».
  • Бронзова EFFIE — за кампанію по запуску молодіжного бренда DJUICE.

Листопад

«Вибір 2006», «Київстар» — кращий мобільний оператор

Наприкінці осені «Київстар» одержав приз як кращий мобільний оператор року відповідно до результатів премії «Вибір року 2006». Міжнародний конкурс «Вибір року» відомий як неупереджений і широкомасштабний рейтинг, який щорічно, на підставі глибоких галузевих досліджень, вибирає кращих гравців ринку в більш ніж 100 номінаціях.

Жовтень

«Київстар» отримав міжнародний приз «International trophy for quality» за якість)

Восени в Римі в 34-йраз відбулося щорічне вручення дипломів і призів світовим промисловцям і підприємцям «Клубом Лідерів торгівлі». Ця нагорода знаменує істотні успіхи, впровадження новітніх технологій і високі стандарти якості компанії-номінанта. «Київстар» одержав престижну міжнародну нагороду за високу якість послуг і сервісу — «International trophy for quality», відзначившись, тим самим, серед 120 країн-учасниць.

Вересень

«Київстар» — компанія, яка надихає

«Київстар» посідає друге місце в номінації «Компанії, які надихають», за версією ділового щотижневика «Комп&ньон». Вже четвертий рік авторитетний рейтинг журналу визначає інноваторів ринку, які одержують вражаючі перемоги за допомогою нових джерел конкурентних переваг.

Травень

Проект компанії «Київстар» отримав Гран-прі премії «Золотий PROпеллер 2006»

Проект «Україна — серце Європи» одержав Гран-прі національної BTL-Премії «Золотий PROпеллер». Програма «Україна — серце Європи» одержала високі оцінки як за технічний рівень (за використання великої кількості комунікаційних каналів), так і за соціальну орієнтованість,спрямованих на підвищення лояльності до торговельної марки.

Квітень

«Київстар» — кращий роботодавець України

Компанія «Київстар» займає перше місце в номінації «Кращий роботодавець України» в області телекомунікаційних технологій. Опитування проводиться провідною компанією з маркетингових досліджень «ГФК Юкрейн» на основі опитування більш ніж 460 компаній, за замовленням суспільно-політичного щотижневика «Кореспондент».