Правила користування послугою Web Push

 

Загальні положення:
 

1.1. Ці правила визначають порядок користування послугою відправки push-повідомлень «Web Push» (надалі – Правила) і є обов'язковими для всіх Користувачів сервісу.

 

 1. Визначення основних термінів і понять:
   

2.1. «Відвідувач» – користувач мережі інтернет, який переглядає веб-сайт, але не зареєстрований як Користувач.

2.2. «Користувач» – особа, котра зареєструвалася в системі відправки push-повідомлень «Web Push».

2.3. «Підписник» – Відвідувач, котрий дав згоду на отримання push-повідомлень, натиснувши «Дозволити» у вікні запиту на дозвіл відправки push-повідомлень.

2.4. «Послуга» – програмне забезпечення з функцією відправки push-повідомлень.

2.5. «Панель управління Push» – частина програмного забезпечення, в котрій проводиться налаштування відправки push-повідомлень «Web Push».

2.6. «Оператор» – ПрАТ «Київстар», власник невиключних майнових прав інтелектуальної власності на послугу «Web Push».

2.7. «Партнер» – ТОВ «Гравітек», розробник та технічний адміністратор послуги «Web Push».

 

 1. Підключення Користувача Послуги:
   

3.1. Для підключення до Послуги Користувач має виконати наступні дії:

3.1.1. Ознайомитись з цими Правилами, погодитись з ними та дотримуватись під час використання Послуги.

3.1.2. Зареєструватися за посиланням.

3.1.3. Додати дані щодо свого веб-сайту до панелі управління Push.

3.1.4. Провести інтеграцію сайту з Послугою згідно з пунктом «Початок роботи з сервісом».

 

 1. Формати надання Послуги:
   

4.1. «Демо-доступ» – це можливість будь-якого Користувача скористатись Послугою з обмеженим функціоналом без укладання договору з Оператором. У цьому випадку кількість підписників не може перевищувати 999, і  вимикається можливість проводити розсилки.

4.2. «Повноцінний доступ» до Послуги передбачає відсутність обмежень на кількість Підписників і можливість проводити розсилки. Щоб скористатись повноцінним доступом, Клієнтові необхідно укласти договір про надання послуг з Оператором.

 

 1. Правила збору Підписників та створення розсилок
   

5.1 При підключенні Послуги на будь-якому сайті Користувача кожному Відвідувачу такого сайту, який не заблокував можливість отримувати push-повідомлення в браузері та який ще не є Підписником, Послуга пропонує підписатися на повідомлення, демонструючи йому системний діалог згоди на отримання повідомлень від відповідного сайту.

5.2. У разі надання згоди на пропозицію згідно пункту 5.1 такий Відвідувач додається до бази даних Підписників відповідного сайту.

5.3. Користувач може надсилати Підписникам push-повідомлення у будь-який час, в будь-якому обсязі та з будь-яким змістом, що не суперечить законодавству.

5.4. Задля уникнення претензій з боку Підписників щодо кількості чи змісту повідомлень, що він отримує, Послуга надає можливість (використовуючи інструменти браузерів, з використанням яких була зроблена підписка) в будь-який момент заблокувати отримання повідомлень зовсім чи анулювати підписку на конкретний сайт.

5.5. Оператор не несе відповідальності за зміст повідомлень, які надсилаються Користувачем Підписникам.

 

 1. Вимоги до змісту push-повідомлень:
   

Забороняється надсилати Користувачам Push-Повідомлення:

 • зміст яких може спонукати до порушення чинного законодавства країни, де знаходиться отримувач такого повідомлення;
 • зміст яких може спонукати до насильства або расизму;
 • які містять рекламу/інформацію еротичного або порнографічного характеру;
 • які містять рекламу/інформацію, що суперечить вимогам суспільної моралі та/або Закону України «Про захист суспільної моралі», інформацію, що посягає на цілісність територіальних кордонів України, порушує основи конституційного ладу та містить інформацію дискримінаційного змісту, розпалює міжнаціональну чи релігійну ворожнечу, посягає на честь і гідність особи, порушує авторські/суміжні права третіх осіб;
 • які містять рекламу/інформацію підтримки послуг, що суперечать чинному законодавству України; надають рекламну інформації у спосіб або порядок, що порушують законодавство України, зокрема вимоги Законів України «Про рекламу» та «Про інформацію».

 

 1. Умови призупинення та відключення Послуги:
   

7.1. Користувачу необхідно подати заявку менеджеру Оператора, котрий проводив укладання договору про надання послуг.

7.2. Призупинення або відключення відбуватиметься станом на останнє число місяця. Тобто рахунок Користувачеві буде створений в поточному місяці, а з наступного місяця послуга буде призупинена або відключена відповідно.

 

 1. Прикінцеві положення
   

8.1. Оператор має право вносити зміни у ці Правила шляхом публікації нової редакції Правил з зазначення дати такої редакції.

8.2. Правила в новій редакції, як це зазначено в п. 6.1, набирають чинності з моменту розміщення на відповідній сторінці Послуги.