Лінійки тарифних планів Київстар Все разом з підключеним конвергентним рішенням FMС надають можливість доступу до послуг фіксованого інтернету Домашній Інтернет та послуг мобільного (рухомого) зв’язку на умовах надання телекомунікаційних послуг ПрАТ «Київстар» для абонентів передплаченої форми обслуговування.

Особливістю Тарифних пакетів Київстар Все разом є можливість оплати і зарахування суми одного платежу (в т.ч у будь якому розмірі) на мобільний номер передплаченого зв’язку, який є ідентифікатором абонента FMC, з наступним технічним перенесенням, у відповідній білінговій системі, ціни за послугу фіксованого інтернету Домашній Інтернет (за один розрахунковий період), що відбувається автоматично кожного першого числа відповідного календарного місяця і відповідає зміненій механіці Конвергентного рішення. У випадку недостатності коштів для оплати пакету Домашнього Інтернету або послуг мобільного (рухомого) зв’язку для абонентів передплаченої форми обслуговування – доступ до послуг тимчасово припиняється, до моменту поповнення на всю суму послуги Домашнього Інтернету або мобільного (рухомого) зв’язку передплаченої форми обслуговування, заявленої у вибраному Тарифному пакеті FMС. Замовляючи Тарифні пакети FMС, абонент погоджується з їх умовами, про що свідчить перша оплата однієї суми за вибраний пакет.

 

Опис та умови

Назва Тарифної пропозиції

Все разом Оптимум

Все разом Оптимум + ТБ

Все разом Максимум

Все разом Максимум + ТБ

Київстар все разом Ігровий

Щомісячна плата, грн

200,00

300,00

350,00

400,00

350,00

Частина щомісячної плати, яка справляється як плата за мобільного (рухомого) зв’язку передплаченої форми обслуговування, грн

125,00

125,00

204,20

233,33

123,00

Частина щомісячної плати, яка справляється як плата за фіксований інтернет «Домашній Інтернет», грн

125,00

175,00

145,8

166,67

227,00