Електронні рахунки

Компанія «Київстар» запропонувала контрактним абонентам відмовитися від одержання паперових рахунків і запровадила акційні умови одержання щомісячних електронних рахунків у системі «Мій Київстар».

Щороку для обслуговування абонентів «Київстар» витрачає понад 72 тонни паперу, для одержання яких необхідно щонайменше 3 500 дерев. Щоб урятувати 1 дерево, 110 абонентам потрібно відмовитися від одержання друкованих рахунків-фактур поштою протягом року. Компанія здійснює підрахунок кількості збережених абонентами дерев і за кожне врятоване висаджує по всій Україні ще одне дерево. Всього за період проведення акції «Відмовся від паперових рахунків, врятуй дерево» в 2009-2011 роках понад 82 000 абонентів «Київстар» врятували від вирубки близько 750 дерев.

Електронні факси

Послуга «Факс на e-mail» дозволяє клієнтам контрактної форми обслуговування безкоштовно одержувати факси на свої електронні адреси. Факси надсилаються на додатковий мобільний номер для приймання факсів і автоматично переадресовуються на зазначений клієнтом e-mail. Електронні факси — це відмінна альтернатива традиційним, одержання яких вимагає використання зайвого паперу й інших супутніх матеріалів.

Електронні бонуси

Компанія «Київстар» запровадила бонуси за електронне поповнення рахунку із платіжних карт.