У рамках акції «Відмовся від паперових рахунків, врятуй дерево» волонтери «Київстар» щороку висаджують дерева по всій країні. Тільки у 2009 році близько 19 000 контрактних абонентів «Київстар», відмовившись від одержання паперових рахунків, урятували від вирубки 173 дерева. Ще 237 дерев було посаджено «Київстар» разом із клієнтами у 8 містах України.

На День Землі волонтери компанії озеленюють й упорядковують міста України: висаджують квіти та дерева, прибирають зелені території.

До 75-річчяНаціонального Ботанічного саду ім. М.М. Гришка волонтери «Київстар» разом із городянами висадили декоративні сосни, подаровані компанією до 75-річчяНаціонального Ботанічного саду. Колекційні екземпляри декоративної сосни стали частиною експозиції «Осінь» на майданчику «Пори року». Проектуванню даної посадки приділили особливу увагу «Київстар» і фахівці-екологи. Співробітники Ботанічного саду провели експертизу щодо кращого часу, місця посадки, а також відбору саджанців. Таким чином, молодим деревам буде забезпечено необхідний професійний догляд.

У розробці форматів екологічних проектів компанії беруть участь представники місцевих влад в результаті чого обграються ініціативи, що найбільшою мірою відповідають потребам українських міст у прибиранні й озелененні.