Динамічно рухатися назустріч успіху може лише та компанія, колектив якої здатний щодня підніматися вище своїх особистих можливостей. Цей рух буде набагато швидше, якщо компанія допомагає кожному співробітнику максимально виявляти і розвивати наявні можливості. Компанія, що постійно навчається — це філософія розвитку «Київстар».

Колектив «Київстар» — це близько 4 000 професіоналів, які працюють по всій Україні. У компанії створена система безперервного навчання та підвищення кваліфікації, заохочення і просування співробітників, залучення колективу до управління інноваціями та операційними процесами в компанії. Щорічно більше 50% співробітників компанії підвищують кваліфікацію на різних курсах і тренінгах, що організовуються компанією, 40% користуються гнучким робочим графіком, при необхідності, будь-який співробітник може працювати дистанційно, через систему «Віртуальний офіс». Турбота компанії про здоров’я співробітників є невід’ємною частиною соціального пакету. Співробітники «Київстар» можуть отримувати медичні послуги в більш ніж 1 000 клініках, оздоровчих установах і аптеках в 99 містах країни.

«Київстар» інвестує в своїх співробітників — в навчання і розвиток необхідних компетенцій, піклується про соціальну захищеність персоналу, забезпечує високий рівень заробітних плат, мотивуючу робочу атмосферу і робочі місця, що відповідають нормам українського законодавства про охорону праці.

«Київстар» залучає до своєї команди кращих фахівців. Система оплати праці в «Київстар» забезпечує кожному співробітникові компанії конкурентоспроможний і справедливий дохід. Співробітники «Київстар» одержують одну з найбільш високих зарплат в Україні. Щорічно в компанії проводиться оцінка ефективності діяльності кожного співробітника. За її результатами здійснюється перегляд заробітної плати й визначається розмір річної премії. Крім того, у компанії існує система додаткових стимулів і соціальних гарантій, серед яких: програма медичного страхування, страхування від нещасного випадку, пенсійне накопичувальне страхування, цільова матеріальна допомога, службовий мобільний телефон, послуга «Мобільна сім’я», путівки Фонду соціального страхування, індивідуальний компенсаційний пакет тощо.

Особливої уваги заслуговують освітні й мотиваційні програми компанії. Програма розвитку талантів «Аргентум», конкурс «Співробітник року» забезпечують додаткові можливості професійного й кар’єрного росту сприяють формуванню комфортної атмосфери в колективі. Унікальним по своїй суті є проект IVC. Його ціль — стимулювати співробітників виражати своє бачення майбутнього «Київстар», ділитися цікавими креативными ідеями й брати участь у стратегічному розвитку компанії.

З 2008 року «Київстар» активно розвиває волонтерську діяльність, залучаючи співробітників у соціальну та благодійну діяльність компанії. Наразі інститут волонтерства «Київстар» — це 15% співробітників-волонтерів по всій Україні, що інвестують свій час та сили у покращення життя тих, хто потребує допомоги. За чотири роки компанією було реалізовано понад 20 соціальних проектів за участю співробітників. Проект «Інститут волонтерства «Київстар» став переможцем Премії «HR-БРЕНД Украина 2011».