Кращий роботодавець

Наша команда – 4 тисячі професіоналів, які працюють, аби близько 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад мільйон користувачів «Домашнього інтернету» щодня мали доступ до послуг Київстар.

Ми цінуємо співробітників, пропонуємо їм можливість професійно реалізуватися, втілюючи в життя цікаві проекти та безперервно навчаючись. А також турбуємось про здоров’я, безпеку й емоційний баланс колективу.

Робота під час карантину

Після оголошення карантину більше 70% співробітників працюють віддалено.

Компанія перейшла на гібридний формат роботи, який передбачає 4 можливі варіанти: робота в офісі; повністю віддалена робота; частково віддалена робота; робота на об’єктах компанії.

Ми облаштували офіси відповідно до норм із дотримання безпечної дистанції між робочими місцями та у зонах відпочинку, забезпечуємо колег, які працюють з офісу, засобами індивідуального захисту.

Особливий акцент – на емоційну підтримку співробітників. Якщо на початку карантину ми всім колективом вчились жити та працювати в нових реаліях, то зараз уже маємо конкретну програму підтримки психоемоційного балансу. Програма розроблена та впроваджена на основі опитувань колективу, з урахуванням кращих світових практик.

Винагорода за працю

Київстар залучає до команди кращих фахівців та забезпечує конкурентоздатну і справедливу винагороду за роботу.

У нас працює система додаткових стимулів і соціальних гарантій: програми медичного страхування та страхування від Covid-19, за обома програмами співробітники можуть застрахувати рідних; страхування від нещасних випадків; цільова матеріальна допомога; часткова компенсація за харчування; пільгові тарифи на мобільний зв'язок для родичів співробітників тощо.

Турбота про здоров’я співробітників

Ми реалізуємо програми в напрямках загального захисту здоров’я працівників.

Нині акцент робиться на захист та профілактику Covid-19, з цією метою ми:

  • Закупили 15 кисневих концентраторів, аби, у випадку потреби, надавати їх співробітникам чи їхнім рідним при захворюванні на Covid-19
  • Забезпечуємо безкоштовне тестування співробітників на Covid-19 у разі контакту зі співробітником, що має підтверджений діагноз
  • Організували щеплення для співробітників та їхніх рідних
  • Застрахували співробітників та організували можливість застрахувати рідних від Covid-19 за спеціальними умовами тощо

 

Ми реалізуємо програму «Крутософія», яка охоплює різні сфери:

  • Фізичне здоров’я та безпечне середовище
  • Психоемоційне здоров'я
  • Баланс між особистим життям та роботою
  • Сім'я, відпочинок та хобі
  • Стосунки з оточуючими та суспільний добробут
  • Фінансова усвідомленість

 

Корпоративне навчання

Компанія, що постійно навчається — це філософія розвитку Київстар. У нас діє система безперервного підвищення кваліфікації, заохочення співробітників, залучення колективу до управління інноваціями та операційними процесами.

Співробітники мають змогу навчатись навіть у віддаленому режимі на навчальній онлайн платформі Crossknowledge, маючи доступ до різноманітних освітніх ресурсів, таких як Coursera, LABA, Alpina Digital. Ми пишаємося нашою програмою Learning up, де внутрішні експерти діляться своїми знаннями із колегами.

Стажування

У Київстар діє дві програми стажування: STARt Yourself та Returnship.

STARt Yourself — унікальна можливість студентам від 3 курсу перейти від теоретичних знань до практичних, отримати старт кар’єри у великій міжнародній компанії. Гнучкий розклад, навчання, офіційне оформлення в штат та оплата праці, - це те, що ми пропонуємо учасникам стажування.

Ми пишаємось тим, що потрапили до рейтингу «ТОП-25 роботодавців, що відкриті для талантів до 25 років».

Returnship — не просто програма для стажерів віком 35+, а проєкт, який змінить обличчя українського ринку праці. Ми на власному досвіді демонструємо: професіоналізм людини не залежить від її віку.

Returnship – проєкт для спеціалістів, що мусили поставити кар’єру на паузу, але тепер готові отримати новий робочий досвід, або й змінити напрям роботи. Київстар дає їм практичні навички і можливість почати все спочатку та повертає віру в себе. На період стажування учасники працюють повний робочий день, офіційно оформлені до штату та отримують заробітну плату.

Навчаємо та ділимось досвідом

Київстар реалізує власні освітні програми та підтримує цікаві навчальні ініціативи для українців. Навчання розраховане на широку аудиторію, ми вчимо як азів комп’ютерної грамотності, так і готуємо експертів у сфері великих даних.

З 2017 року Київстар підтримує найбільшу освітню волонтерську програму у Східній Європі: GoCamp. Під час літніх таборів Київстар проводить курс інтерактивного навчання Entrepreneurship & Innovation development, під час якого співробітники стають менторами для команд, які розробляють фінальний проєкт.

Також у 2020 році співробітники Київстар доєдналися до проєкту Асоціації наставництва та прочитали серію профорієнтаційних лекцій для підлітків у тяжких життєвих обставинах.

2021 року стартує навчання «Знову вКУРСІ», це відгалуження програми Returnship – курси повернення в професію. Ми не лише ділимось досвідом складання резюме, успішного проходження співбесіди, розповідаємо про основні та інноваційні інструменти роботи офісних співробітників тощо, але і значну увагу приділяємо роботі з самооцінкою слухачів та їхньою впевненістю у власний професіоналізм.

Експерти Київстар діляться практичним досвідом зі студентами вищих навчальних закладів: читають лекції на запрошення університетів, беруть участь у ярмарках вакансій, професійних конкурсах.

Спільно з НБУ з метою протидії кібершахрайству ми реалізували програму щодо платіжної безпеки онлайн — #ШахрайГудбай. Також Київстар взаємодіє з Асоціацією ЄМА з метою інформування та навчання інтернет-користувачів кібергігієні.

Корпоративне волонтерство

Корпоративне волонтерство існує в компанії вже 15 років. За цей час співробітники стали учасниками десятків ініціатив. Серед них – «Марафон добрих справ», що проходить в компанії напередодні новорічних свят; «Місяць донорства», під час якого співробітники можуть здати кров в офісі компанії або дістатись на корпоративному таксі до найближчого центру крові; благодійний «Пробіг під каштанами»; збір коштів для благодійного проєкту «Дитяча надія» та багато іншого.