Найкращий працедавець

Київстар — один із найкращих працедавців країни. Це щорічно підтверджують різні незалежні дослідження та рейтинги. Так, у 2020 компанію визнали найкращим працедавцем за версією Delo.ua. Колектив Київстар — це понад 3500 професіоналів по всій Україні. Компанія турбується, щоб забезпечити гідні умови роботи, розвиток та навчання колективу, безпеку праці, моральну підтримку колег, а також про те, щоб кожен співробітник відчував себе частинкою великої та дружньої команди.

Робота під час карантину

Після оголошення карантину більша частина співробітників працює віддалено. Персонал, обов’язки якого передбачають перебування в офісі чи на об’єктах по всій Україні, забезпечили всім необхідним для захисту. Ми облаштували офіси відповідно до норм з дотримання безпечної дистанції між робочими місцями та в зонах відпочинку. Дістатися на роботу співробітники, у яких немає власного транспорту, можуть на корпоративному таксі.

Ми не поспішаємо викликати весь штат в офіс і відстежуємо ситуацію із захворюваністю в Україні. HR-відділ розробив план виходу з карантину, враховуючи такі фактори, як вік співробітника, наявність хронічних захворювань у нього чи у членів сім’ї, вагітність тощо.

Винагорода за працю

Київстар залучає до своєї команди кращих фахівців і, в свою чергу, забезпечує конкурентоспроможну і справедливу винагороду за роботу.

Крім фіксованої заробітної плати, яка періодично переглядається в сторону підвищення, та премій, у компанії існує система додаткових стимулів і соціальних гарантій. А саме: програма медичного страхування, страхування від нещасного випадку, часткова компенсація обідів, цільова матеріальна допомога, пільгові тарифи на мобільний зв'язок для родичів співробітників тощо.

Турбота про здоров’я співробітників

Співробітники Київстар забезпечені медичним страхуванням, яке надає можливість отримувати медичні послуги в більш ніж 1 000 клініках, оздоровчих установах і аптеках в 99 містах країни.

Із переходом на дистанційну роботу, компанія впровадила програму психологічної підтримки колективу. Нові умови вимагають адаптації, несуть додаткове емоційне навантаження. Відтак, співробітники можуть звернутись до корпоративного психолога та налаштуватись на комфортну та ефективну діяльність в нових реаліях.

Корпоративне навчання

Компанія, що постійно навчається — це філософія розвитку Київстар. У нас діє система безперервного підвищення кваліфікації, заохочення співробітників, залучення колективу до управління інноваціями та операційними процесами.

Співробітники мають змогу навчатись навіть у віддаленому режимі на навчальних онлайн платформах Veon Learning, Coursera, LABA, E-learning

Портал навчання та розвитку CrossKnowledge дає доступ співробітникам до більш ніж 3000 книг, вебінарів і курсів, які постійно оновлюються.

Стажування

У Київстар діє дві програми стажування: STARt Yourself та Returnship.

STARt Yourself — унікальна можливість для студентів від 3 курсу перейти від теоретичних знань до практики і отримати старт кар’єри у великій міжнародній компанії. Київстар пропонує оплачуване стажування, гнучкий розклад, корпоративне навчання, в тому числі доступ до бізнес-літератури Київстар і Coursera. Також це програма профорієнтації. Для старшокласників та студентів 1-2 курсу проводяться лекції з метою допомогти визначитись з майбутньою професією або систематизувати знання, отримані в вищих навчальних закладах.

Returnship — програма для «дорослих» стажерів. Проєкт для спеціалістів, що мусили поставити кар’єру на паузу, але тепер готові отримати новий робочий досвід, або й змінити сферу діяльності. Київстар дає їм практичні уміння і можливість почати все спочатку та повертає віру в себе. На період стажування учасники працюють повний робочий день, офіційно оформлені та отримують заробітну плату. 2019 року 7 з 9 стажерів лишилися працювати в компанії. У 2020 році стажування пройдуть ще 12 осіб.

Навчаємо та ділимось досвідом

Київстар реалізує власні освітні програми та підтримує цікаві навчальні ініціативи для українців. Навчання розраховане на широку аудиторію, ми вчимо як азів комп’ютерної грамотності, так і готуємо експертів у сфері Big Data.

З 2017 року Київстар підтримує найбільшу освітню волонтерську програму у Східній Європі: GoCamp. Під час літніх таборів волонтери з усієї планети навчають українських школярів. Київстар проводить курс інтерактивного навчання Entrepreneurship & Innovation development — вебінари для учнів та вчителів, де слухачі отримують знання про IT-індустрію, вивчають основи тайм-менеджменту і принципи створення стартапів. Далі вони самостійно створюють відеопрезентації власних проєктів з розробки нових мобільних додатків.

У компанії діє Big Data School, перший в Україні безкоштовний курс підготовки експертів у сфері великих даних та машинного навчання. Ментори Київстар діляться досвідом зі студентами, які проходять конкурсний відбір. Слухачі отримують практичний досвід роботи з великими даними та застосовують знання на реальних кейсах. У 2020 році стартував п’ятий набір Big Data School.

Є у компанії й програма для дітей співробітників: DigiKids. Уже впродовж 5 років щовересня діти приходять до батьків на роботу, знайомляться з професіями та стають учасниками цікавої пізнавальної програми, беруть участь у квестах та конкурсах.

Корпоративне волонтерство

Допомагати — легко! Корпоративне волонтерство існує в компанії вже 14 років. За цей час співробітники стали учасниками десятків ініціатив, серед яких щорічна участь у «Пробігу під каштанами»; корпоративні чемпіонати з футболу, мета яких збір коштів для кардіоцентрів; «Доторкнись до серця» — збір крові для пацієнтів Інституту ім. Амосова; «Добрі справи потребують кави» — для облаштування сімейних кімнат в Охматдит. Співробітники Київстар — волонтери освітніх проєктів, зокрема Всеукраїнського фестивалю інновацій, що проводився у 2019 р. за підтримки Міністерства освіти і науки України (менторську підтримку від компанії одержали 60 стартапів).