З 2017 року Київстар підтримує освітній проект GoCamp у співпраці з міжнародною організацією GoGlobal.

GoCamp — це найбільша освітня волонтерська програма у Східній Європі. Під час літніх таборів волонтери з усієї планети навчають українських школярів іноземних мов, допомагають долати мовні бар’єри, спілкуватися в багатокультурному середовищі, вчитись думати критично та креативно.

В рамках проєкту ми ініціювали розробку курсу інтерактивного навчання Entrepreneurship & Innovation development. Наші фахівці в якості волонтерів і менторів організовують навчальні вебінари для учнів та вчителів з усієї країни. На прикладах успішних бізнес-кейсів діти отримують знання про такі інноваційні напрями розвитку ІТ-індустрії, як інтернет речей, вивчають основи тайм-менеджменту і принципи створення стартапів. Далі вони самостійно створюють відеопрезентації власних проєктів з розробки нових мобільних додатків.

Щороку збільшується кількість співробітників Київстар, які стають менторами проекту GoCamp, аби школярі мали змогу отримати нові знання й навички у сфері інновацій та підприємницької діяльності.

GoCamp став переможцем Національного конкурсу проєктів корпоративної соціальної відповідальності в рамках досягнення Цілей сталого розвитку ООН із надання рівної та якісної освіти для всіх. А також проєкт отримав срібну нагороду в номінації «Кращі соціальні проекти» за версією Telecom Awards 2018.