«Моя зірочка» - від «Київстар» – перший український мобільний додаток для майбутніх батьків

21 лютого національний телеком-оператор «Київстар» презентував перший в Україні мобільний додаток для батьків «Моя зірочка». Додаток створено в рамках нової соціальної програми «Мобільне здоров’я від «Київстар». Контент для додатку розроблено за участю найкращих фахівців у галузі акушерства та гінекології.

Встановивши «Мою зірочку» на свій смартфон, майбутня мама зможе слідкувати за станом свого здоров’я і розвитком малюка, вести власну карту вагітності, планувати відвідування лікаря і багато іншого.

Для розробки контенту телеком-оператор залучив досвідчених лікарів клініки ISIDA та розроблювачів діджитал видавництва «Глоуберрі Букс».

Додаток «Моя зірочка» підходить для смартфонів з операційними системами IOS і Android (від 2.1) та доступний для скачування в App Club від «Київстар» у розділі «Актуально» або в App Storeчи в Google Play.

 

Функціональні можливості мобільного додатку «Моя зірочка»

 

Додаток «Моя зірочка» складається з 8 тематичних розділів:

  1. Моє здоров’я (інформація про поточний стан вагітності)
  2. Моя зірочка (інформація про розвиток дитини на кожному тижні вагітності)
  3. Моя карта (базові процедури, рекомендовані додатком для цього тижня вагітності. Також користувач може самостійно додавати свої події та відзначати вже завершені)
  4. Мій лікар (дозволяє підтримувати постійний зв’язок з лікарем)
  5. Запроси близького (дозволяє підключити до додатку ще одного користувача, який матиме можливість отримувати важливу інформацію про здоров’я матері та дитини)
  6. Бібліотека імен (розділ містить 180 імен з короткими значеннями кожного)
  7. Питання та відповіді
  8. Про проект

Особливості функціонування додатку

«Моя зірочка» відображає інформацію про поточний тиждень вагітності, а також зберігає всю історію вагітності.

Інформація в додатку завантажується у вигляді текстових блоків. Також окремі розділи «Моєї зірочки» містять фотоматеріали.

Інформація про всі оновлення та нагадування про важливі події, а також настання нового тижня вагітності доставляється за допомогою push-повідомлень на мобільний користувача та підключеної до додатку близької людини.

Важливо!

Модуль «Моя зірочка»

У розділі «Моя зірочка»мама зможе отримати інформацію про розвиток малюка на кожному тижні протягом всього періоду вагітності.

Модуль «Моя карта»

У розділ «Моя картка»додано рекомендовані тести та аналізи, які необхідно здати майбутній мамі. Крім того, користувач може додавати інформацію (дати здачі аналізів і їх результати, інформацію про самопочуття та ін.). Примітки можна показати лікарю при черговому огляді. Це допоможе лікарю скласти правильне уявлення про розвиток вагітності у жінки.

Модуль «Мій лікар»

За допомогою модуля «Мій лікар»абонент може оперативно здійснити дзвінок лікарю. Для цього необхідно одноразово ввести ім’я та контакти лікаря. Бути завжди на зв’язку з лікарем також може майбутній тато або родичі матусі — контакти лікаря синхронізуються з додатком, встановленим на смартфоні близької людини.
Модуль «Бібліотека імен»

«Бібліотека імен»допоможе батькам обрати ім’я майбутньої дитини. Модуль пропонує список імен з детальним поясненням значення кожного.

Користувач має можливість відмічати імена, що сподобалися (зберігаються в підрозділі «Обране»).

У підрозділі «Обране» користувач бачить вибрані імена і може скористатися функцією «ПІБ». Необхідно ввести прізвище та по-батькові майбутньої дитини, і після заповнення цих полів усі імена в розділі «Обране» будуть відображатися із прізвищем та по-батькові.

 
 

Цей Додаток не є медичною консультацією, і не замінює будь-якого медичного дослідження. Додаток є універсальним інформаційним навігатором і не враховує індивідуальних чинників і особливостей організму людини.

Будь-ласка, консультуйтесь з Вашим лікарем під час вагітності або у разі виникнення будь-яких питань стосовно Вашого здоров’я.